30 C
Tehran
جمعه، 3 اردیبهشت 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
نسل سوم بازاریابی

معرفی کتاب «نسل سوم بازاریابی؛ از محصول به مشتری و به روح انسانی»

کتاب «نسل سوم بازاریابی؛ از محصول به مشتری و به روح انسانی» به ترجمه‌ حمیدرضا ایرانی و اصغر رحمتی در سال 1399 منتشر شد.
دنیای کسب و کار

حفظ کارمندان در دنیای کسب و کار

حفظ کارمندان در دنیای کسب و کار امر ساده ای نیست. بسیاری از برندها پس از مدت زمانی اندک با درخواست های کارمندان شان برای استعفا مواجه می شوند. اغلب اوقات وضعیت نامناسب شرکت یا تمایل کارمندان برای یافتن شغلی بهتر موجب این رویداد می شود.
مدیریت کسب و کارهای تولیدی

چالش های مدیریت کسب و کارهای تولیدی

مدیریت یک کسب و کار تولیدی هرگز کار ساده ای نیست. مشکلات و پیچیدگی های بسیار زیادی پیش روی فعالیت برندها در این حوزه وجود دارد. مدیران اغلب اوقات ساماندهی کسب و کارهای تولیدی را سخت ترین چالش حرفه ای شان قلمداد می کنند.
بازاریابی ویدئویی

10 ایده بازاریابی ویدئویی مدنظر مشتریان

یکی از ایده های ساده و جذاب برای بازاریابی ویدئویی با هزینه بسیار اندک مربوط به آپدیت ویدئوهای قدیمی است. در ادامه برخی از ایده های برتر برای طراحی ویدئوهای بازاریابی و تاثیرگذاری بر روی مشتریان را مورد توجه قرار خواهیم داد.
کیفیت کار

بهبود کیفیت کار با تغییرات هوشمند

بهبود کیفیت کاری برای هر کارآفرینی دارای اهمیت است. بسیاری از افراد به طور طبیعی دارای عملکرد مناسبی از نظر کاری نیستند. همین امر انگیزه کافی برای بهبود کیفیت کاری و افزایش بهره وری را به همراه دارد.
کارآفرینان

عادات کارآفرینان موفق

کارآفرینان به طور معمول دارای ایده های بسیار زیادی برای اجرا هستند. آنها ساعت های زیادی در طول سال به کار اختصاص می دهند. بسیاری از کارآفرینان امید چندانی به واقعیت یافتن ایده های شان ندارند.
فروش اینترنتی

اصول فروش اینترنتی

فروش اینترنتی به علت مزیت های فوق العاده ای که دارد، در حال حاضر به عنوان مهمترین اقدام در زمینه بازاریابی تلقی می شود. در این رابطه اگرچه بسیاری از برندها نسبت به اهمیت این موضوع به خوبی آگاه هستند، با این حال تنها تعدادی از کسب و کارها موفق شده اند تا در این زمینه درخشان ظاهر شوند.
برندها

تغییرات ضروری برای برندها

اعمال تغییر در حوزه کسب و کار امری ضروری است. هیچ کسب و کاری امکان ادامه فعالیت در بازار بدون اجرای برخی از تغییرات اساسی را ندارد. همین امر بسیاری از برندها را به فکر اعمال تغییرات مداوم برای بهبود وضعیت شان انداخته است.
وبینار

بررسی ترند وبینار در حوزه کسب و کار

امروزه مردم زمان بسیار بیشتری را در خانه سپری می کنند. دلیل این امر شیوع ویروس کرونا و نگرانی های جدی نسبت به ابتلای آن است. این شرایط برای برگزاری بسیاری از مراسم های کاری نیز دشوار بوده است.
کارآفرینی

کارآفرینی باید چگونه باشد

کارآفرینی را باید مهمترین سمت در یک سازمان تلقی کرد. درواقع رشد و یا پسرفت شرکت کاملا به ایده های شما بستگی خواهد داشت، با این حال یکی از مهمترین جنبه های کارآفرینی، آزادبودن فرد است.
شخصیت برند

نقش شخصیت برند بر رفتار مصرف‌کننده

یکی از مطلوبیت‌های مشتری در انتخاب یک محصول، برند معتبر است. ارزش نشان تجاری یک اسم، عبارت، طرح، نشانه یا ترکیبی از این عناصر است که تعیین‌کننده هویت یک سازمان خدماتی، شخصیت برند و متمایزکننده آن از سایر رقبایش است و توسط عقل، منطق، حواس و احساسات مشتریان مورد قضاوت قرار می‌گیرد.
مدیریت زمان

توصیه های برای مدیریت زمان

امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که با معضل کمبود زمان مواجه نباشد. با این حال آیا 24 ساعت شبانه روز کافی نبوده و یا مشکل در نحوه مدیریت زمان ما است؟ در این رابطه با توجه به این امر که افراد موفق بهترین استفاده را از زمانی که برای تمامی افراد مساوی است دارند، به همین خاطر تنها مقصر را باید خودمان بدانیم.
موفقیت برند

رموز موفقیت برندها در شبکه های اجتماعی

بدون شک ترفندهای ساده بهترین گزینه خواهد بود. در این راستا 8 مورد منتخب از رازهای موفقیت برندها را بررسی خواهیم کرد.
اینستاگرام

با هشت مورد از ترفندهای اینستاگرام آشنا شوید

آیا از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می‌کنید؟ آیا با ترفندهای اینستاگرام آشنا هستید؟ در این مقاله قصد داریم ۸ ترفند مهم اینستاگرام را آموزش بدهیم.
تولید محتوا

بازاریابی در پینترست با ایده های طلایی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی مدنظر تمام برندها قرار دارد. امروزه شبکه های اجتماعی نحوه زندگی مردم را به طرز قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار داده است. پینترست به عنوان یک پلتفرم بصری دارای دامنه قابل ملاحظه ای از کاربران است.