مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
بازاریابی ایمیلی

6 نکته مهم در بازاریابی ایمیلی برای کسب و کارهای کوچک

هدف اصلی در ادامه مقاله کنونی بررسی برخی از اهمیت های بازاریابی ایمیلی در کسب و کارهای کوچک است. این دلایل به طور محکمی در دفاع از کارایی بازاریابی ایمیلی نقش آفرینی خواهند کرد.
وبلاگر

بلاگر کیست/ نکاتی درباره کسب درآمد برای بلاگرها

یکی از مشکلات رایجی که بسیاری از بلاگرها با آن مواجه هستند، عدم کسب درآمد است. این امر در حالی است که این شغل در دو سال اخیر، یکی از پردرآمدترین ها بوده است.
دورکاری

روش های دورکاری در دوره بحران

بحران کرونا وضعیت بسیاری از کسب و کارها را به هم ریخته است. روش های دورکاری در این میان توانسته تا حدودی کار ساز باشد. کارآفرینان دست کم در طول یک سال اخیر با موج بی برنامگی و مشکلات اقتصادی گسترده دست به گریبان بوده اند.
بهبود توانایی کارآفرینان

توصیه هایی برای بهبود توانایی کارآفرینان

بررسی توصیه های کاربردی برای بهبود توانایی کارآفرینان در زمینه کسب موفقیت در حوزه های مختلف بیشتر شبیه یک رویای خیالی است.
نو آوری کارآفرینان

نو آوری کارآفرینان در عصر کرونا

نو آوری کارآفرینان در دوران کرونا قابل تامل است.  بازه زمانی پیش روی کارآفرینان همراه با المان های متعدد غیر قابل پیش بینی است. هیچ کارآفرینی تا سال گذشته تصوری از اتفاقات چند ماه اخیر نداشت. تغییرات گسترده در نحوه فعالیت شرکت ها ضرورت بازنگری در برنامه ها و نحوه فعالیت آنها را ضروری ساخته است.
روش های جدید کاری در دوره ی کرونا

روش های جدید کاری در دوره ی کرونا

در حال حاضر با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، روش های جدید کاری به وجود آمده است.دورکاری به یکی از این  راه حل ها تبدیل شده است،
دنبال کنندگان اینستاگرام

چگونه دنبال کنندگان اینستاگرام را افزایش دهیم

 آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده ‎اید که سریع ترین راه افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام چیست ؟ علت اهمیت این موارد به این خاطر است که در کوتاه‎ ترین زمان می‎ توان خود را وارد رقابت با سایر برندهای مشابه کرد
توصیه هایی برای محل کار

توصیه هایی برای محل کار

حضور در محل کار به معنای تعهد برای فعالیت هماهنگ با اهداف شرکت است. بدون تردید عضویت در کسب و کارهای بزرگ برای هر کارآفرینی نوعی رویاست. بنابراین در صورت دستیابی به شرایط موردنظر نباید به سادگی آن را از دست داد.توصیه هایی برای محل کار ضروری به نظر می رسد.
اصول موفقیت

اصول موفقیت در کار

تفاوتی ندارد که هدف شما چه باشد، یکسری از اصول موفقیت وجود دارد که عدم رعایت آنها باعث خواهد شد تا به موفقیت موردنظر دست پیدا نکنید.
کارآفرینان حرفه ای

کارآفرینان حرفه ای در صحنه کسب و کار

فعالیت در عرصه کسب و کار همیشه همراه با فشار روانی بسیار زیادی است. بسیاری از کارآفرینان حرفه ای پس از مدت زمانی اندک دچار انواع مشکلات روحی ناشی از فشار کاری می ‎شوند.
توصیه هایی برای محل کار

روش بازاریابی B2B

روش بازاریابی B2B در تعامل با مشتریان هدف دارای پیچیدگی‎ های بسیار بیشتری است. این امر ناشی از حجم بالای مبادلات در این حوزه و دشواری‎ های جلب نظر دیگر کسب و کارهاست.
کسب و کار بدون کارمند

کسب و کار بدون کارمند

کسب و کار بدون کارمند امکان پذیر است. تصور اولیه بسیاری از افراد در رابطه با ایجاد یک کسب و کار، مدیریت تعدادی کارمند است.
کسب و کار

اقداماتی برای رشد کسب و کار

اقداماتی را بررسی خواهیم کرد که نتایج آنها در کوتاه‎ مدت، قابل مشاهده بوده و کمک می ‎کنند تا وضعیت کسب و کار خود را با رشدی مناسب همراه سازید.
ارزیابی وضعیت برند

ارزیابی وضعیت برند در شبکه های اجتماعی

ارزیابی وضعیت برندها در شبکه های اجتماعی یکی از فرآیندهای اساسی هر کسب و کاری را شکل می‎ دهد. این امر شامل بازنگری در پروفایل برندمان در شبکه های اجتماعی و تلاش برای تاثیرگذاری بهتر بر روی مخاطب هدف براساس بهبود وضعیت بازاریابی است. ارزیابی وضعیت عملکرد برند در شبکه های اجتماعی و تلاش برای بهبود نقاط ضعف از جمله نکات اساسی دیگر در این زمینه محسوب می ‏شود.
اعمال تغییرات

اعمال تغییرات اساسی برای کسب موفقیت

کسب موفقیت بدون اعمال تغییرات لازم در عادت ها، امری غیرممکن خواهد بود، با این حال در موارد متعددی مشاهده شده است که افراد به سراغ مواردی می روند که ابدا ضرورتی نداشته و اولویت محسوب نمی شود. همین امر خود یک عامل منفی خواهد بود.
چت در واتساپ