قابلیت های گوشی های هوشمند با نصب کیوآر کد

  0
  15
  گوشی

  به گزارش چاپ نشر آنلاین به نقل از ایسنا، بیش از نیمی از افراد در حال حاضر گوشی‌های هوشمند دارند که این تعداد به صورت روزانه در حال رشد است. کد کیوآر این پتانسیل را دارد که تنها با یک اسکن از راه دور، تأثیر عمده‌ای بر تبلیغات، بازاریابی و خدمات به مشتریان داشته باشد و حجم اطلاعات مشخصی از محصول را به سادگی به دست مشتریان برساند و اکنون یک شرکت فناور در پارک علم و فناوری یزد نسل جدیدی از این کیوآرکدها را عرضه کرده است.

  به گفته «محمدرضا بخشایش» مدیر عامل این شرکت فناور، کد پاسخ سریع، نوعی بارکد دو بعدی است که می‌تواند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های اختصاصی خوانده شده و به طور مستقیم به متن، ایمیل، وب سایت، شماره تلفن و غیره لینک شود اما کیوآرکدهای ساخت این شرکتْ از نظر ظاهری و محتوا تفاوت زیادی با نمونه های موجود در بازار دارند.

  وی با اشاره با تولید نسل جدید کیوآرکدها در این شرکت، گفت: از نظر ظاهری این کیوآرکدها قابلیت طراحی به اشکال مختلف را داشته و از نظر محتوا می توان اطلاعات چندرسانه‌ای مانند صوت، ویدئو، عکس، اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی را داخل آن‌ها قرار داد و به همین دلیل نیز نام این محصول را «کیوآرگرافی» گذاشتیم.

  بخشایش افزود: قابلیت‌های دیگر این محصول شامل پنل مدیریت است که از طریق آن می‌توان فهمید که از کجا، چندبار و با چه گوشی‌هایی این بارکدها اسکن شده‌اند، همچنین اطلاعات داخل بارکدها را بدون نیاز به تغییر چاپ می‌توان ویرایش و به روز رسانی کرد.

  قابلیت های شگرف گوشی های جدید

  وی از تعبیه ماژول‌های تعاملی مثل باشگاه مشتریان در این محصول خبر داد و گفت: از این طریق، فردی که اسکن را انجام داده می‌تواند نظر خود را به مالک کیوآرگرافی ارسال کند.

  وی با اشاره به دیگر قابلیت‌های کیوآرگرافی، افزود: این محصول در کارت ویزیت، بسته‌بندی محصولات، بروشور، تبلیغات و بیلبوردها و هرجایی که بخواهید اطلاعات را در یک فضای فیزیکی در اختیار مخاطب قرار دهید کاربرد دارد.

  بخشایش با بیان این که کیوآرگرافی‌ها هزینه چاپ و تولید اطلاعات در قالب فیلم، تصویر و نظایر اینها را حذف می‌کند، گفت: کیوآرگرافی این تسهیل‌گری را انجام می‌دهد که شما بتوانید هر مقدار و با هر رسانه‌ای که می خواهید اطلاعات را به مخاطب ارائه کنید.

   نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، مدیر عامل این شرکت که از سال ۹۷ در پردیس علوم انسانی و هنر پارک علم و فناوری یزد مستقر است، در پایان از اشتغال پنج نفر به صورت تمام وقت و پنج نفر به صورت نیمه وقت در این شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: انتشارات جهاد دانشگاهی، باشگاه رانندگان اسنپ، سازمان‌های دولتی مختلف مثل وزارت کشور و سازمان‌های خصوصی مانند شرکت‌های صنایع غذایی از مشتریان ما هستند.

  بیشتر بخوانید:

  واقعیت ها در باره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده + 14 =