گروه تولیدی نقش الماس کاسپین

  0
  93
  گروه تولیدی نقش الماس کاسپین

  گروه تولیدی نقش الماس کاسپین

  مدیرعامل : مصطفی حاجیلو

  آدرس دفتر مرکزی : میدان بهارستان، – خ ظهیرالاسلام – مجتمع اداری شقایق – طبقه سوم – واحد 305

  تلفن: 33115016

  گروه تولیدی نقش الماس کاسپین

  گروه تولیدی نقش الماس کاسپین

  اولین و تنها تولیدکننده فیلم‌های BOPP، در ایران

  فیلم حرارتی BOPP که در عرض‌های مختلف از 225 میلی‌متر به بالا و طول 3000 متر (و یا به سفارش مشتـری) و ضخامت 18 میکرون تا 40 میکرون به‌صورت مات و براق است.

  فیلم حرارتی BOPET شیت در سایزهای A6-A5-A4-A3 و یا به سفارش مشتری با ضمانت 75 تا 150 میکرون به‌صورت‌های براق است

  فیلـم حرارتی BOPET که به‌صورت رول بوده و در عرض‌های استاندارد مصرف بـازار (عمدتـاً 1040 و 1550 میلی‌متر) و یـا بـه سفارش مشتری و ضخامت 75 تا 150 میکرون به‌صورت مات و براق است.

  لازم به ذکراست که تولید فیلم‌های حرارتی متالایز ، متالایز هفت‌رنگ و طرح دار ، لیزری ، ضد خش ، مخملی ، اکلیلی و … به‌زودی در فاز دوم مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.

  نکته قابل‌توجه در تولید این محصولات این است که با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه و چسب بسیار شفاف با چسبندگی فوق‌العاده و با عبور از تست‌های آزمایشگاهی توان رقابت با بهترین محصولات وارداتی را دارد.

  گروه تولیدی نقش الماس کاسپین با کارنامه ای معقول در زمـینه تولید فرم‌های عمومـی و اختـصاصی و تولیـد کارت‌های هوشمند ، در سال 1397 اقـدام به راه‌اندازی خط تـولیـد فیلم‌های حـرارتی BOPP و BOPET برای اولـین بار در ایـران کرده است.

  کارخانه این محـصول استراتژیک در مـحیطی به مسـاحت 13000 مترمربع و زیربنای 8000 مترمربع تحت عنوان (شرکت تولیدی نقش الماس کاسپین) راه‌اندازی شده است.

  و هم اکنون گروه تولیدی نقش الماس کاسپین در حال طی کردن مراحل نهایی کنترل کیفیت برای ارائه به بازار است.

  همان‌طور که گفتیم با تولید داخلی این محصـولات از خـروج مـبلغ قابل‌ ملاحظه‌ای ارز از کشور جلوگیری خـواهد شد و پیش‌بینی می‌شود پـس از تأمین بازار داخلی ، صادرات این محصول موجب ارز آوری فراوانی به کشور شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 − 6 =