35.8 C
Tehran
چهارشنبه، 2 تیر 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
مشکل کاغذ ناشران

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته، امروز  در تاریخ 31 خرداد ماه با حضور جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران صنایع کاغذ و چاپ در محل برگزاری نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران افتتاح شد.
امور مالیاتی چاپخانه داران

شفافیت در امور مالیاتی چاپخانه داران

رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ معتقد است؛ اگر قرار است توافقی در زمینه امور مالیاتی چاپخانه‌ داران صورت بگیرد، باید در تمام سطوح و با شفافیت صورت بگیرد و اداره مالیات نیز همه موارد مورد توافق را به صورت قطعی قبول کند.
صنعت چاپ استان گیلان

قیمت گذاری در صنعت چاپ استان گیلان ضروری است

یکسری از مشکلات صنعت چاپ استان گیلان نیز مربوط به لابی‌هایی می‌شود که برای دادن کارهای چاپی در ادارات دولتی وجود دارد، جا دارد تا مسئولان به این امر رسیدگی کنند. از سویی باید  قیمت‌گذاری برای انجام هر کار چاپی وجود داشته باشد؛ به این معنا که کسی نتواند پایین‌تر از یک قیمت مصوب کار انجام دهد.
ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران

تجلیل از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران

به مناسبت انتخاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور کشور عزیزمان ایران، در مراسمی که عصر یکشنبه (30 خردادماه) برگزار شد از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران تقدیر به عمل آمد.
چاپ استان گیلان

چاپ استان گیلان نیازمند تغییر

بیماری کرونا از یک‌سو و شرایط سخت اقتصادی از سوی دیگر فشار فراوانی بر شانه‌های تولیدکنندگان چاپ استان گیلان  وارد کرده است؛ در چنین شرایطی روا نیست بار مضاعف ناشی از مالیات بر ارزش‌افزوده و تأمین اجتماعی را نیز بر گرده‌های چاپخانه‌داران بگذاریم.
چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ

شمارش معکوس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا صبح روز دوشنبه ۳۱ خرداد در فضایی به وسعت هفت هزار مترمربع افتتاح خواهد شد، تاکنون بیش از ۸۰ درصد ازغرفه‌ سازی این نمایشگاه به پایان رسیده است.
چاپ گیلان

سیاست‌ گذاری صحیح راه نجات چاپ گیلان

صنعت چاپ از ظرفیت‌های بالای تولیدی برخوردار است اما آن چنان‌ که شایسته است مورد توجه دولت‌مردان و سیاست‌مداران ما قرار نگرفته است.چاپ گیلان نیز از این قائده جدا نیست.
مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی

تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی و ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم تا ۱۵ تیرماه خبر داد.
غلامحسین میدانچی

غلامحسین میدانچی کهن حروفچین صنعت چاپ

دوم بهمن ماه ۱۳۹۶ ما اعضای کاروان مهربانی صنعت چاپ به دیدار غلامحسین میدانچی یکی از پیشکسوتان این صنعت که در رشته ی حروفچینی ید طولایی داشته است و هم اکنون صاحب امتیاز چاپ پیچک واقع در خیابان سعدی است، آمده ایم.