خرید و فروش کالا با کارتن های دست دوم

  0
  24
  کارتن های دست دوم

  خرید و فروش کارتن های دست دوم اجناس خارجی با قیمت بالا به یکی از مشاغل این روزهای ایران درآمده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ساعت 24؛ به تازگی تصاویری از آگهی ‌های فروش کارتن های دست دوم و خالی در صفحات مجازی منتشر می ‌شود که گویا کسب و کار پر رونقی نیز در بازار ایران دارد. فروشنده ‌های انواع کارتن های دست دوم افرادی هستند که پس از خرید اجناس خارجی مورد نظر خود کارتن آن را با قیمت بالایی تا مبلغ دو میلیون تومان می ‌فروشند. این کالاها ممکن است تلفن همراه، کولر، تلویزیون، یخچال و فریزر و یا هر کالای دیگری باشد.

  کارتن فروشی بیشتر برای فروش اجناس ایرانی بدون کارتن در بانه و کردستان با قیمت بالاتر، نو نشان دادن وسایل دست دوم از طرف برخی فروشنده‌ ها و همچنین برخی خانواده ‌ها در مورد تهیه جهیزیه فرزندانشان و حتی فروش کالاهای مسروقه و کارتن خوابی در نظر گرفته می‌شود.

  بسیاری از کاربران ضمن اظهار تاسف از رونق گرفتن چنین مشاغلی در ایران، این مشکلات را ناشی از عدم مدیریت صحیح در این کشور عنوان می ‌کنند و با اشاره به وضعیت موجود در ایران عنوان می‌کنند برخی از مردم به ناچار به خرید لوازم خانگی دست دوم برای جهیزیه فرزندانشان روی می‌آورند که آن را با خرید کارتن ‌های برخی برندها پنهان می‌کنند و این موضوع جای بسیار تاسف دارد که سرزمینی با ثروت فراوان مردمی فقیر دارد.

  این کاربران همچنین فروش کارتن های دست دوم را فرصتی برای سارقان می‌ دانند که لوازم سرقت شده را به راحتی به فروش برسانند. آنها معتقدند این موضوع نیاز به بررسی و پیگیری دارد تا از فروش لوازم قاچاق و دزدی جلوگیری شود.

  بیشتر بخوانید: صنایع تبدیلی و بسته بندی از معضلات بخش کشاورزی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست + 5 =