نقش پر رنگ صنعت بسته بندی در آستارا

  0
  17
  آستارا

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا – نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: بسته‌بندی مناسب کالاها باعث رونق روزافزون صادرات از مرزهای این شهرستان خواهد شد و تولیدکنندگان و صادرکنندگان به این امر مهم توجه کنند.

  غلامرضا مرحبا در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: مراحل بسته ‌بندی به ویژه طراحی، نام و نشان شرکت و فرم و نقش روی بسته، باعث هویت کالا می شود و زمینه ایجاد ارزش افزوده برای شرکت ها را فراهم می آورد.آستارا

  وی اظهار کرد: روش های دستیابی به بازارها و معرفی و فروش کالاها به سرعت در حال پیشرفت است و نمی توان بدون بکارگیری شیوه های مختلف تبلیغات و بسته بندی، با محصولات پر فروش رقابت کرد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: احیای بازار ایران در جمهوری آذربایجان، روسیه و کشورهای آسیای میانه و قفقاز باید در دستور کار صادرکنندگان قرار گیرد و از ظرفیت های اقتصادی آستارا نظیر بندر و راه آهن به درستی استفاده شود و امیدواریم جمهوری آذربایجان به زودی به تعهدات خود در تکمیل بارانداز راه آهن این شهرستان عمل کند.آستارا

  مرحبا افزود: بارانداز راه آهن آستارا فاقد فنس کشی مناسب، دوربین مداربسته، انبار و سیلو است و جمهوری آذربایجان پیش از تکمیل بارانداز، از راه آهن آستارا بهره برداری اقتصادی می کند.

  نماینده آستارا افزود: بندر آستارا نیز باید به زودی با هدف پهلوگیری انواع کشتی های تجاری لایروبی شود و اخذ کد گمرکی برای منطقه ویژه اقتصادی بندر پیگیری می شود.

   شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و با سه مرز زمینی، دریایی و ریلی با جمهوری آذربایجان در ارتباط است.

  بیشتر بخوانید:

  صادرات آذربایجان غربی در گرو ارتقای صنعت بسته بندی

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 − پنج =