قاچاق مواد مخدر در پوشش کارخانه کارتن سازی

  گفت و گو با حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت

  0
  41
  قاچاق مواد مخدر

  دادستان جیرفت گفت: یک باند سازمان یافته که در پوشش یک کارخانه کارتن سازی، اقدام به قاچاق مواد مخدر می کرد، متلاشی شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق مواد مخدر در شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: قاچاقچیان در پوشش یک کارخانه کارتن سازی اقدام به ساخت انواع جاساز‌های مواد مخدر در خودرو‌های سبک و سنگین می کردند.

  وی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی منسجم از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات جیرفت مشخص شد، یک باند جرائم سازمان یافته و قاچاق مواد مخدر در شهرستان جیرفت به صورت بسیار حرفه‌ای اقدام به ترانزیت موادمخدر می‌ کنند.

  سلامی بیان کرد: اعضای این باند با استفاده از پوشش یک کارخانه کارتن سازی اقدام به آب بندی مواد مخدر در بسته‌های مخصوص و بطری‌های نوشابه و جاساز کردن آن‌ها در باک خودرو‌های سبک و سنگین می کردند.

  وی درباره این باند قاچاق مواد مخدر افزود: پس از شناسایی اعضای اصلی این باند، با دستور دادستانی و در دقایق اولیه بامداد امروز باند مذکور مورد ضربه قرار گرفت و دو متهم اصلی دستگیر و دستورات قضایی لازم برای دستگیری سایر مرتبطین با این باند صادر شده است.

   دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت بیان کرد: در بازرسی از سالن کارخانه کارتن سازی مذکور، مقادیر زیادی باک آلومینیومی و انواع مختلفی جازساز مربوط به انواع خودرو‌های سبک و سنگین کشف شده است.

  سلامی افزود: در این عملیات بالغ بر ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر که در بسته‌های ۱۰ کیلوگرمی و بطری‌های نوشابه قرار گرفته بودند، کشف و ضبط شده است.

  وی تصریح کرد: در این رابطه دو خودروی سنگین، یک دستگاه خودروی سایپا دیزل و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در محوطه این کارخانه که در حال آماده سازی برای بارگیری مواد مخدر بودند، توقیف شدند.

  بیشتر بخوانید: آتش سوزی کارخانه کارتن سازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − 11 =