رونق اقتصادی با پیشرفت صنعت بسته بندی قزوین

  0
  12
  رونق اقتصادی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا – استاندار قزوین گفت: صنعت چاپ و بسته بندی، نقش بسیار مهمی در توسعه صنعتی کشور  و رونق اقتصادی ایفا می‌کند و باید برای حل مشکلات این حوزه تلاش کنیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در بازدید از یک واحد تولیدی در عرصه چاپ به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، افزود: صنعت بسته بندی در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی استان و کشور بسیار مهم است و اگر این صنعت را نداشته باشیم نمی‌توانیم تولید را به بازار عرضه کنیم.

  وی گفت: همانقدر که کیفیت محصولات مهم است، بسته بندی و صنعت چاپ آن نیز مهم بوده و امروزه توجه تمامی دنیا به سمت صنعت چاپ سوق یافته است.

  جمالی پور گفت: صنعت چاپ، بسته بندی و زیبایی آن، زبان ارتباط تولید با مردم است و شاید در بسیاری از مواقع، مبنای کیفیت قرار گرفته و محتوا هم توجه نشود.

  استاندار قزوین افزود: امروز آنقدر صنعت چاپ در افکار عمومی تاثیرگذار است که مبنای جذب مشتری و کیفیت قرار می‌گیرد و هرچقدر کیفیت بسته بندی بهتر باشد میزان فروش بیشتر خواهد شد و به رونق اقتصادی کمک شایان توجهی خواهد کرد.

  جمالی پور ادامه داد:امروزه مساله چاپ در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند یک محصول را در جهان مطرح کند.

  وی با بیان اینکه ما از صنعت چاپ و بسته بندی به عنوان صنعت مکمل تولید کشور حمایت می‌کنیم، افزود: ما امروز اول راه هستیم و باید با سرعت فاصله خود را در این صنعت با دنیای شرق و غرب کاهش دهیم.

  بیشتر بخوانید:

  بسته بندی جدید کوکاکولا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده − 4 =