سرمایه گذاری خارجی در سیستان و بلوچستان

  0
  57
  سرمایه گذاری خارجی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سیستان و بلوچستان؛ سرمایه گذاری خارجی این کارخانه دتوسط  یکی از اتباع کشور همسایه مان، افغانستان، صورت گرفته است.

  موسوی، معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در مراسم افتتاح این کارخانه گفت: سرمایه گذاری خارجی در سیستان وبلوچستان با توجه به همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان و قرار گرفتن این استان در کنار آب های آزاد جهان، ارزش فراوانی دارد و باید از این ظرفیت ها بیشترین استفاده را کرد.

  سرمایه گذاری خارجی

  معاون اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان هم در این مراسم گفت: در سال های گذشته حدود 30 مجوز سرمایه گذاری خارجی در استان با حجم سرمایه گذاری ها حدود پنج میلیارد دلار صادر کرده ایم  و تلاش می کنیم تمام مجوزهای صادره، اجرایی و زمینه برای سرمایه گذاری های مشترک در استان فراهم شود.

  بیشتر بخوانید:

  بازدید دادستان از مجتمع صنایع بسته بندی ایحا گستر شمال

  بسته‌ بندی مواد غذایی در پاکت های پلاستیکی به…

  اهمیت طراحی و چاپ لیبل و ۱۷ نکته طلایی

  تولید پاکت های غیر قابل نفوذ زیست تخریب پذیر

   

  ماندانا زنگنه افزود: مشوق های خوبی برای جذب سرمایه گذاران خارجی در استان داریم که اقامت و تخفیف های مالیاتی، از جمله اقدامات ما برای سهولت سرمایه گذاری آنان در استان است.

  شهرکی رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان هم در این مراسم گفت: با راه اندازی این کارخانه برای 20 نفر شغل ایجاد شده است.

  جِیلانی، مدیرعامل شرکت صنعتی آب هیرمند هم گفت: برای راه اندازی مرحله اول این کارخانه که ظرفیت تولید روزانه 35 هزار لیتر آب آشامیدنی بهداشتی را دارد، 310 هزار دلار سرمایه گذاری کرده است و در سال آینده هم، این  کارخانه را توسعه خواهد داد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 4 =