برگزاری نمایشگاه Labelexpo آمریكا به سال 2021 موكول شد

  0
  23
  Labelexpo

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ گروه تارسوس، برگزار کننده نمایشگاه Labelexpo 2020، تاریخ‌ جدیدی را برای این نمایشگاه در نظر گرفته است، به دلیل شیوع و ادامه دار بودن همه گیری کووئید  19 برگزاری این نمایشگاه به سال بعد یعنی 2021 موکول شد.

  گفتنی است؛ در ابتدا قرار بود این نمایشگاه در 15 تا 17 سپتامبر 2020 برگزار شود که در حال حاضر تاریخ برگزاری آن به 23 تا 25 مارس 2021 انتقال یافت.

   Labelexpo

  البته یک کنفرانس مجازی قبل از نمایشگاه، در اواسط سپتامبر برگزار می شود؛ که این خود باعث می شود صنعت این منطقه در این دوره جدید و بی نظیر با دیگران رقابت کند.

  لیزا میلبورن؛ مدیر عامل نمایشگاه Labelexpo گفت: سلامتی و ایمنی همیشه اولویت اصلی ما بوده و خواهد بود، بنابراین تصمیم گرفته ایم نمایشگاه Labelexpo آمریکا را به تعویق بیاندازیم. تا مبادا کسی در طی این نمایشگاه به کرونا مبتلا شود. ما در چند ماه گذشته به طور مداوم تحولات آمریکای شمالی را زیر نظر داشته ایم و به توصیه شرکای محلی ما، مرکز همایش های دونالد ئی و مركز كنوانسيون استفان، مركز كنترل و پيشگيري از بيماري ها (CDC) و بازخورد غرفه داران را در غرفه نمایشگاه در نظر گرفته ایم. به همین خاطر بهترین دوره برگزاری نمایشگاه Labelexpo را اوایل سال آینده پیش بینی کردیم.

  وی در ادامه گفت: ما می دانیم که این نمایشگاه ها برای ایجاد مشاغل بین مبدل ها و تولیدکنندگان و پیشبرد بازار داخلی به چه میزان اهمیت دارد. به تعویق انداختن استراتژیک نمایشگاه به ماه مارس 2021 به ما این امکان را می دهد که نه تنها با ارائه یک نمایش بسیار مورد نیاز در سال آینده، تعهد خود را نسبت به صنعت منطقه آمریکای شمالی انجام دهیم بلکه آن را به طور کامل تضمین می کنیم.

  میلبورن افزود: ما بالاترین کیفیت و تجربه ایمن را از Labelexpo و Brand Print America انتظار داریم. از همه مهم تر، به عنوان سکوهای تجاری، نمایشگاه ها نقش مهمی در هدایت شرکت کنندگان در بهبود اقتصادی لیبل منطقه و چاپ بسته بندی و صنایع چاپی مارک دار، به علاوه زنجیره های تأمین آنها، به محض حرکت بعد از بیماری کرونا دارند.

  وی تاکید کرد: ما همه را ترغیب می کنیم تا با پیوستن به ما در این نمایشگاه در ماه مارس 2021، صنعت خود را یک سال دیرتر عرضه کنند ولی تندرست بمانند تا هیچ گونه آسیب کرونایی نداشته باشیم.

  دن موزنر، رئیس موسسه تولید کنندگان لیبل (TLMI)گفت: ارزش های اصلی TLMI شبکه و اشتراک دانش است و در هیچ جا این شرایط بهتر از نمایشگاه Labelexpo  فراهم نمی شود. با شیوع بیماری کرونا، فرصت های گفت و گوهای رو در رو از این صنعت در سال 2020 از بین رفته است و برپایی نمایشگاه Labelexpo با تاخیر یک ساله در سال 2021 پیش بینی شده است.

  رئیس شرکت APTech اضافه کرد: سلامتی و ایمنی جامعه به ویژه جامعه چاپی همیشه اولویت ما است. در حال حاضر حمایت از این صنعت را دنبال می کنیم تا همچنان به آینده محکم و پر جنب و جوش برسیم. این رویدادها به عنوان یک کار تجاری در حال انجام است و همچنان در آینده نیز ادامه خواهد داشت و ما خوشحالیم که Labelexpo به عنوان بستر بازایابی لازمه صنعت چاپ برای بازار آمریكای شمالی در سال 2021 خدمت خواهد كرد.

   منبع: printing Impresssions

  ترجمه: محمود سمیعی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × 3 =