کارخانه قطعه بندی و بسته بندی گوشت شرکت البرز افتتاح شد

  0
  14
  کارخانه بسته بندی

  کارخانه قطعه بندی و بسته بندی گوشت “شرکت البرز به پروتئین آپادانا” افتتاح شد. این مراسم افتتاحیه با سرمایه گذاری گروه مدیریت سرمایه رفاه با خضور استاندار تهران افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از فانوس ، مراسم افتتاحیه کارخانه  با سرمایه گذاری گروه مدیریت سرمایه رفاه همزمان با چهارشنبه ۱۳ آذرماه سالجاری در شهرک صنعتی نصیرآباد شهرستان رباط کریم برگزار شد.

  محسنی بندپی، استاندار استان تهران، ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم، پارسا شهردار شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نوروزی  نماینده شهرستان رباط کریم در مجلس شورای اسلامی و … از جمله مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه بودند.

  سخنرانی رسول محمدی عضو محترم هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و دیگر مقامات حاضر در افتتاحیه و بازدید مهمانان از محیط کارخانه از بخش های دیگر این برنامه بود.

  کارخانه قطعه بندی و بسته بندی گوشت

  مدیرعامل رفاه در این مراسم با تاکید بر حمایت از تولید ملی و استفاده از نیروهای متخصص و توانمند داخلی خاطر نشان کرد: افتتاح این کارخانه با سرمایه گذاری گروه مدیریت سرمایه رفاه را می توان از گام های بلند شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در راستای توسعه شتابان دانست و امیدوارم این مرکز بتواند در راستای سلامت تغذیه خانواده ها نتایج مثبت به همراه داشته باشد. در ادامه مراسم نیز دیگر مقامات استانی در سخنانی با ابراز امیدواری بر ادامه افتتاح مراکز اقتصادی مشابه در مناطق صنعتی؛ بر حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی نیروهای توانمند در شرایط سخت اقتصادی کشور تاکید کردند و اقدام شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه را در راستای تحقق اهدف سلامت و کمک به اقتصاد خانوار را قابل تحسین برشمردند.

  گفتنی است؛ این کارخانه با مساحت ۱۵۰۰ متر و برخورداری از دستگاه های پیشرفته قطعه بندی و  بسته بندی گوشت قرمز و ماکیان و سردخانه های مجهز از جمله امکاناتی است که این مرکز را از دیگر نمونه های مشابه  متمایز می کند. این مر کز با اشتغال زایی برای ۲۰۰ نفر از نیروهای متخصص آغاز به کار کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × 1 =