احداث کارگاه بسته بندی در لرستان

  0
  29
  بسته بندی در لرستان

   مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از مکان‌یابی احداث کارگاه فرآوری و بسته‌بندی گیاهان دارویی در شهرستان سلسله خبر داد.احداث کارگاه بسته بندی در لرستان به زودی انجام خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری ایسنا:صید احمد مرادی، نهم آبان‌ماه در بازدید از محل اجرای طرح فرآوری و بسته‌بندی انواع گیاهان دارویی در روستای کهریز شهرستان سلسله، اظهار کرد:ایجاد کارگاه بسته بندی در لرستان و حمایت سازمان جهاد کشاورزی و صندوق کارآفرینی امید با مشارکت بخش خصوصی و با مدیریت یکی از جوانان کارآفرین منطقه در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و ۱۲۰۰ مترسطح زیربنا برای احداث سالن تولید اختصاص خواهد یافت و با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال بیش از ۱۰ نفر فراهم می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: ایجاد کارگاه بسته بندی در لرستان و توسعه کارگاه‌های فرآوری گیاهان دارویی مکمل کشت این محصولات ارگانیک و پر ارزش هستند و از اولویت‌های مهم سازمان جهاد کشاورزی است و در همین راستا اقدامات مناسبی در شهرستان‌های خرم‌آباد، الیگودرز و سلسله درحال پیگری است.

  مرادی هدف از اجرای این طرح را تکمیل زنجیره‌های تولید، کاهش ضایعات، بسته‌بندی، اشتغال، بازاریابی، توسعه صادرات، درآمدافزایی و برندسازی محصولات تولیدی برای شناخت در سطح ملی و … عنوان کرد.

  بیشتر بخوانید:

  حذف پلاستیک از بسته بندی ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 4 =