بزرگ ‌ترین واحد بسته بندی سلولزی در خوزستان به بهره برداری رسید

0
20
بسته بندی سلولزی

با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شهرک های صنعتی کشور، مدیر عامل و معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند، رئیس سازمان صمت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان و تنی چند از مسئولان استانی و محلی، بزرگ ترین واحد بسته بندی سلولزی (انواع دستمال کاغذی) منطقه آزاد اروند در شهرک صنعتی شماره یک آبادان به بهره برداری رسید.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار برنا از آبادان، سید علی موسوی در آیین بهره برداری از شرکت پرنیان طراوت اروند (واحد بسته بندی سلولزی _ انواع دستمال کاغذی) ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: این واحد بسته بندی سلولزی با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی و ظرفیت تولید سالانه ۴۱۰ تن انواع دستمال کاغذی در مدت زمان ۲۴ ماه به بهره برداری رسیده است.

وی ارزش ماشین آلات این واحد بسته بندی سلولزی را ۳۹ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: محصولات این واحد برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی هدف گذاری شده و توانسته است برای ۱۵ نفر به طور مستقیم و ۴۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی کند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند افزود: در صورت افزایش فعالیت های این واحد به ۳ شیفت کاری، زمینه اشتغال تا ۱۶۵ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم افزایش می یابد.

موسوی با بیان اینکه این واحد بسته بندی سلولزی به نوبه خود در سطح استان خوزستان کم نظیر است، بیان کرد: یک چهارم میزان سرمایه گذاری در این واحد تولیدی توسط شرکت توسعه سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند تامین شده است.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان با اشاره به اینکه پیشتر قول بهره برداری از ۱۰ طرح های صنعتی و تولیدی تحت عنوان «جهش تولید در سرزمین فتح» را از سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر تا ۵ مهر ماه سالروز شکست حصر آبادان داده بودیم، یادآور شد: خوشبختانه با همت همکارانمان در حوزه صنایع پروژه های قابل بهره برداری به ۱۲ پروژه افزایش یافت.

بیشتر بخوانید: ماشین آلات بسته بندی و 70 درصد خودکفایی در تولید آن

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × 1 =