ساخت کارخانه کاغذسازی غرق آباد کلید خورد

  0
  61
  کارخانه کاغذسازی  غرق آباد

   ساخت  کارخانه کاغذسازی  غرق آباد روز سه شنبه در میان جمعی از مسئولان کلید خورد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا، سید علی آقازاده روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی غرق‌آباد به خبرنگاران گفت: مراحل ساخت و راه اندازی کارخانه کاغذسازی غرق آباد با سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد ریالی در حال انجام است. وی با اشاره به بازدیدی که از روند احداث کارخانه کاغذسازی  غرق آباد داشت، اظهار کرد: کاغذ با کیفیت تولید کارخانه کاغذسازی  غرق آباد می تواند علاوه بر مصارف داخلی، روانه بازارهای هدف خارج از کشور شود.کارخانه کاغذسازی  غرق آباد

  استاندار مرکزی افزود: در زمینه توسعه صنعتی و ایجاد زیرساخت های شهری و روستایی بخش‌ نوبران و شهر غرق‌آباد  طرح های موثری در دست اجرا است که هدف از سفر امروز، بررسی پیشرفت و بازدید از طرح ها بود.

  وی با اشاره به پروژه‌های بخش نوبران، افزود: یکی از اقدامات مطلوب در شرایط شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی آزمایشگاه خیرساز نوبران با اعتبار چهار میلیارد ریالی است که دسترسی مردم این منطقه به خدمات مورد نیاز تسهیل می کند و دیگر نیازی نیست برای پیگیری امور آزمایشگاهی راهی سایر شهرها از جمله ساوه شوند.

  آقازاده به طرح های ساخت مسکن در مناطق روستایی نوبران اشاره کرد و گفت: ۷۰ واحد مسکونی تحت پوشش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که یکی از بزرگترین پروژه‌های استان مرکزی محسوب می‌شود، در روستای «یاتان» بخش نوبران احداث می‌شود که امیدواریم تا بهار سال ۱۴۰۰ خورشیدی به بهره‌برداری برسد.

  استاندار مرکزی تصریح کرد: در نشست با مسئولان غرق‌آباد نیز مشکلات این شهر مطرح و در دستور پیگیری قرار گرفت.کارخانه کاغذسازی  غرق آباد

  وی بیان کرد: ساختمان متروکه متعلق به جهاد کشاورزی نوبران نیز با مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان برای ایجاد شعبه ای از   اداره ثبت اسناد و تسهیل در فرایند صدور اسناد کشاورزان با کمک خیرین بازسازی و در اختیار دستگاه یاد شده قرار خواهد گرفت.

  آقازاده در مورد جاده ارتباطی میان شهرهای نوبران و غرق آباد نیز، گفت: امیدواریم تا بهار سال آینده این جاده ۲ بانده تکمیل و زیر بار ترافیک برود.

  استاندار مرکزی همراه با نماینده مردم ساوه و زرندیه، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران استانی روز سه شنبه در سفر به نوبران ضمن بازدید از چند طرح مانند پروژه ساخت منازل تخریب شده بر اثر سیل سال گذشته و شهرک صنعتی غرق آباد،جلسه رسیدگی به مشکلات این بخش را برگزار کرد.

  پایان بخش سفر استاندار مرکزی کلنگزنی درمانگاه سلامت آموزش و پرورش در شهر ساوه که قرار است در مساحت یک هزار مترمربعی احداث شود، خواهد بود.

  بیشتر بخوانید:

  عقد تفاهم نامه میان انجمن وارد کنندگان کاغذ و اتاق بازرگانی

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 + هفده =