کشفی دیگر از کاغذهای احتکار شده در اسدآباد

0
16
کاغذهای احتکار شده

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۴ هزارو ۸۵۰ بسته کاغذهای احتکار شده به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان اسدآباد خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سردار کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان گفت: بعد از اطلاع از  اینکه فردی در منزل خود واقع در سطح شهر اسدآباد، اقدام به احتکار مقادیر زیادی کاغذ A۴ کرده است، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی دقیق موضوع و حصول اطمینان از صحت خبر، هماهنگی قضایی انجام شد، ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اسدآباد به همراه پلیس اطلاعات و امنیت و همچنین بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی با رعایت حریم شرعی و قانونی همسایگان، از منزل نامبرده بازرسی به عمل آوردند.

نتیجه بازرسی کاغذهای احتکار شده

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نتیجه بازرسی از کاغذهای احتکار شده گفت: ۴ هزارو ۸۵۰ بسته کاغذ A۴ احتکار شده کشف و محل نگهداری آن‌ ها نیز پلمپ شد.

سردار کامرانی صالح افزود: ارزش کالای احتکار شده  کشف شده ۲ میلیارد ریال برآورده شده که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شد.

بیشتر بخوانید: کشف انبار بسته های کاغذ A۴ احتکار شده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

12 − 4 =