میلیاردها ریال کاغذ احتکار شده در شهرری

  0
  17
  سامانه ثبت سفارش کاغذ

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا – رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: یکهزار و ٢٠٠ تن کاغذ احتکاری به ارزش ١٦ میلیارد ریال از یک انبار در شهرستان ری کشف شد.

  موسی احمدی ، اظهار کرد : صاحب کاغذهای کشف شده با احتکار این میزان کالا به دنبال افزایش قیمت آن در بازار بود که با درایت بازرسان اداره صمت این محموله کشف و ضبط شد.

  وی با بیان اینکه کاغذهای تحریر کشف شده برای عرضه خارج از ضوابط و گران فروشی در یکی از  انبارهای شورآباد احتکار شده بودند، بیان داشت: پرونده این مورد تشکیل و برای طی مراحل قانوی به مراجع قضایی ارجاع شده است.

  احمدی اضافه کرد: انبار فوق  به دلیل احراز تخلف احتکار توسط بازرسان اداره صمت شناسایی و کالاهای موجود در آن نیز ضبط شد.

  رییس اداره صمت با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد افزود: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره صمت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف انجام می‌گیرد.

  این مسئول یادآور شد: اداره صمت شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبار کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

  بیشتر بخوانید:

  توزیع هشتصد هزار بند کاغذ دولتی بین ناشران کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 2 =