رایزنی برای برگزاری نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان

  گفت‌ و گو با رضا امیدی، رئیس سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  0
  13
  نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان

  برگزاری نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان رضوی و جذب مشتری کاغذ ایران از کشورهای هم‌مرز از دستاوردهای سومین نمایشگاه کاغذ و مقوای تهران به شمار می‌ آيد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ رضا امیدی، رئیس سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا در گفت‌ و گو با ایبنا، با اشاره به دستاوردهای این نمایشگاه در ایستگاه سوم برگزاری گفت: با وجود همه محدودیت‌ هایی که به‌دلیل شروع موج دوم بیماری کرونا در کشور اتفاق افتاد، برگزاری نمایشگاه با مشارکت نسبتا خوبی از سوی شرکت ‌کنندگان روبرو و روابط تجاری و همکاری خوب و موثری میان دست‌اندرکاران این حوزه امضا شد.

  وی با بیان اینکه با وجود انصراف برخی از شرکت ‌ها برای حضور در نمایشگاه، توانستیم نمایشگاه امسال را در حد پارسال برگزار کنیم، افزود: برنامه ما از ماه‌ ها قبل برای جذب مشارکت و شرکت‌کنندگان بیشتر نمایشگاه بود اما کرونا همه این کارها را تحت تاثیر قرار داد و با وجود حضور نمایندگان شرکت‌ های خارجی و داخلی در کنار هم رقابتی که مدنظر ما بود، حاصل نشد.

  نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان

   امیدی از برقراری ارتباط و تعامل میان شرکت‌های جوان و جدید حوزه سلولزی به‌عنوان یکی از دستاوردهای این نمایشگاه نام برد و عنوان کرد: طبق اطلاعاتی که وجود دارد، عقد قرار داد و روابط تجاری میان دست‌اندرکاران این حوزه با همه محدودیت‌ ها وجود داشته است و در کنار آن شناخت تامین ‌کنندگان و مصرف‌ کنندگان کالاهای مختلف در کنار معرفی محصولات نیز انجام شد.

  وی حضور بازدیدکنندگان متخصص از غرفه‌ های نمایشگاه را یکی از نقاط قوت آن دانست و گفت: بخش عمده افرادی که در نمایشگاه حاضر می ‌شدند از فعالان و دست‌ اندرکاران این حوزه بودند و همین موضوع موجب رضایت غرفه ‌داران و شرکت ‌کنندگان بود زیرا توانستند محصولات و توانمندی‌ های خود را در اختیار مخاطبان واقعی این حوزه قرار دهند.

  نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان

   امیدی همچنین از رایزنی با شرکت نمایشگاه‌ های مشهد خبر داد و یادآور شد: قرار شد طی ماه های آتی و در صورت تحت کنترل بودن وضعیت بیماری کرونا نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان با رعایت استانداردهای کیفی مناسب برگزار شود.

   وی در زمینه برگزاری نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان توضیح داد: قرار شد با توجه به بازار بالقوه‌ای که در کشور افغانستان و سایر کشورهای هم‌مرز با استان خراسان رضوی وجود دارد نمایشگاه کاغذ و مقوا در خراسان با هدف جذب بازار فعالان چاپ و نشر این کشور برپا شود.

   به گفته امیدی، صنایع تولید کاغذ و مقوا در کشور این ظرفیت را دارند تا بتوانند بخش عمده محصولات خود را علاوه بر تامین نیاز شرکت‌ های داخل کشور به خارج هم صادر کنند و علاوه بر اینکه ارزآوری خوب و مناسبی برای کشور به همراه داشته باشد بتوانیم بازار باظرفیت این حوزه را به کشورهای دیگر معرفی کنیم.

   سومین نمایشگاه بین ‌الملی کاغذ و مقوا ۲۴ تا ۲۷ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران برگزار شد.

  بیشتر بخوانید: سومین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا افتتاح شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 3 =