افت فروش فلوتینگ شرکت کاغذسازی کاوه در شهریور ماه

  نگاهی اجمالی به عملکرد شرکت کاغذسازی کاوه در شهریور ماه

  0
  29
  اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران

  شرکت کاغذسازی کاوه تا انتهای شهریور ماه سال ۱۳۹۹، با فروش ۱۲.۳۷۳ تن انواع کاغذ قهوه‌ای و فلوتینگ موفق به ثبت درآمدی ۷۶۵ میلیارد ریالی شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بورس نیوز، در حالی که بسیاری از سهامداران شرکت کاغذسازی کاوه پس از تشکیل صف فروش سنگین و عدم معامله در روز‌های متمادی می‌بایست در انتظار تصمیم ناظران بازار به منظور اعلام گره معاملاتی در این نماد هستند، گزارش عملکرد شهریور ماه این شرکت حاکی از رشد مجدد نرخ‌های فروش محصولات اصلی این شرکت در مقایسه با نرخ‌های مرداد ماه است.

  کاغذسازی کاوهتحقق سود خالص ناچیز ۱۳ میلیارد ریالی از شرکت کاغذسازی کاوه در عملکرد سه ماهه نخست سال مالی جاری و ثبت ارزش بیش از ۱۶.۷۵۰ میلیارد ریالی شرکت در تاریخ ۱۴ تیرماه رخدادی است که تنها بخشی از افت در حدود ۴۵ درصدی قیمت هر سهم را توجیه می‌کند و بی شک افت بیش از این هم اتفاقی گریزناپذیر در معاملات آتی روز‌ها و ماه‌های آتی این سهم به شمار می‌آید.

  از نکات قابل توجه عملکرد منتشر شده شرکت کاغذسازی کاوه در شهریور ماه می‌توان به افت مقادیر فروش فلوتینگ در مقایسه با مرداد ماه اشاره داشت به طوری که فروش این محصول در شهریور ماه افتی ۴۶۰ تنی را به ثبت رسانده است.

  لازم به ذکر است، شرکت کاغذسازی کاوه تا انتهای شهریور ماه سال ۱۳۹۹، با فروش ۱۲.۳۷۳ تن انواع کاغذ قهوه‌ای و فلوتینگ موفق به ثبت درآمدی ۷۶۵ میلیارد ریالی شده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی خیره‌کننده را به ثبت رسانده است.

  بیشتر بخوانید: خروج شرکت کاغذسازی کاوه از زیان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + 2 =