حرکت رو به جلوی چوب و کاغذ مازندران در گرو حمایت جمعی

  برگزاری نشست مشترک نماینده مردم ساری با مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران

  0
  16
  چوب و کاغذ مازندران

  علی بابایی کارنامی در نشست مشترک با دکتر سعیدی مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران و جمعی از دهیاران و روسای شوراهای بخش کلیجان رستاق ساری با اشاره به جایگاه و اهمیت این واحد تولیدی تأکید کرد که ظرفیت تولید این مجموعه در سطح ملی است و ما نیز باید تلاش کنیم شرکت چوب و کاغذ مازندران در تراز یک واحد تولیدی ملی دیده شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبر شمال؛ بابایی کارنامی به تلاش ها برای توسعه شرکت اشاره کرد و گفت: مشکلات کمبود منابع و ازجمله چوب باید به شکلی حل شود ضمن اینکه مجموعه بزرگی چون چوب و کاغذ مازندران نیاز به حمایت جمعی همه دستگاه‌ ها دارد تا بتواند حرکت رو به جلو داشته باشد و من از مدیران دستگاه های اجرایی می خواهم کمک کنند تا این تولیدکننده بزرگ کاغذ آینده ای روشن داشته باشد.

  وی درخصوص جذب نیرو و به کارگیری افراد جدید نیز به استعدادهای جوان و خلاق منطقه اشاره کرد و گفت: توصیه جدی من این است که هم در بخش مدیریت و هم در بخش کارگری، تمرکز نگاهشان به همین منطقه باشد که نیروی انسانی و جوانان متعهدی دارد.

  نماینده مردم ساری و میاندورود به مشکلات متعدد این شرکت اشاره و خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم و به عنوان کسی که در واحدهای تولیدی و کارگری زیادی سابقه کار داشتم با اطمینان می گویم راه حل واحدهای تولیدی، فروش و واگذار کردن نیست و با تدبیر و تعامل و یافتن بازارهای جدید، می توانیم همه مشکلات را حل کنیم.

   ارائه نهال صنوبر برای توسعه زراعت چوب 

  دکتر سعیدی نیز در این نشست با اشاره به اینکه دکتر علی بابایی کارنامی از دل مجموعه تولید و صنعت و کارگری و از متن شرکت چوب و کاغذ مازندران برآمد، گفت: من به عنوان مدیر و خادم این مجموعه کارگری، قدردان نماینده مرکز استان هستم و از این حضور تشکر می کنم ضمن این که هر زمان فضایی فراهم شد ایشان بی دریغ آمدند و در خدمت جامعه کارگری بودند و در خانه ملت نیز تلاش دارند صدای این قشر زحمتکش باشند.

  مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در ادامه به موضوع طلب از سازمان جنگل ها اشاره کرد و گفت: از نمایندگان مرکز استان و به ویژه جناب بابایی که در کنار مجموعه های تولیدی و کارگری بودند، انتظار داریم که در این بخش از ما حمایت کنند.

  بیشتر بخوانید: بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از چوب و کاغذ مازندران

  وی سپس از آمادگی شرکت چوب و کاغذ مازندران برای ارائه نهال صنوبر برای توسعه زراعت چوب در روستاهای منطقه خبر داد و خطاب به حاضران محلی گفت: این شرکت سال ها در این منطقه خواهد ماند و فرزندان شما در این سالن ها و اتاق ها کار خواهند کرد و به همین جهت از دهیاران عزیز، شوراها و شورای بخش می خواهم به سهم خود حمایت کنید تا توسعه و پیشرفت شرکت مستمر باشد.

  دکتر سعیدی در پایان از آمادگی شرکت چوب و کاغذ مازندران برای آموزش فرزندان ساکنان روستاهای منطقه کلیجان رستاق با شرایط ویژه خبر داد و گفت: هدف ما این است که آموزش نیروی انسانی مورد نیاز خود برای فردا را از امروز آغاز کنیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − چهار =