احداث کارخانه کاغذ از سنگ در الیگودرز از طرح های مهم وزارت کار

  0
  11
  الیگودرز

  کشکولی، فرماندار الیگودرز اجرای طرح ‌های مهم هلدینگ های زیرمجموعه وزارت کار در شهرستان را مهم دانست و گفت: اجرای طرح احداث کارخانه کاغذ از سنگ ازجمله مهم‌ترین این طرح‌ ها به شمار می‌رود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از سفیر افلاک، جلسه شورای اداری الیگودرز با حضور معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندار الیگودرز، امام ‌جمعه و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

  حمید کشکولی، فرماندار این شهرستان در جلسه مذکور اظهار داشت: این شهرستان از موقعیت استراتژیک و پتانسیل ‌های بسیار مطلوب در زمینه‌ های گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن برخوردار است.

  وی اجرای طرح ‌های مهم هلدینگ های زیرمجموعه وزارت کار در شهرستان را مهم دانست و افزود: اجرای طرح گردشگری سد حوضیان، گاوداری پنج هزار رأسی، کارخانه لاستیک‌سازی بارز، کارخانه کاغذ از سنگ و … ازجمله مهم‌ترین این طرح‌ها به شمار می‌رود.

  حجت‌الاسلام مهدی سرلک امام‌جمعه، مهم‌ترین مشکل این شهرستان را بیکاری دانست و اظهار داشت: الیگودرز علیرغم وجود پتانسیل‌های خوب تاکنون به‌خوبی از آن‌ها بهره‌مند نبوده است، لذا انتظار داریم پروژه‌های نیمه کار هرچه سریع‌تر به اتمام برسد.

   وی افزود: از پیگیری ‌های نماینده ولی‌فقیه در استان و مسئولان شهرستان برای رفع مشکلات شهرستان قدردانی می‌کنیم.

  بیشتر بخوانید: تولید کاغذ از سنگ؛ فرصتی برای خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 + 15 =