تسریع در تامین مواد اولیه صنایع سلولزی در دستور کار

  0
  24
  مواد اولیه صنایع سلولزی

  معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به بررسی موانع پیش روی صنایع سلولزی، از اتخاذ تدابیری برای تسریع در تامین مواد اولیه صنایع سلولزی این صنعت خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از وزارت صمت؛ مهدی صادقی نیارکی در جلسه‌ای که با حضور نمایندگانی از انجمن صنایع سلولزی و تعدادی از تولیدکنندگان تیشو و محصولات سلولزی برگزار شد، گفت: واحد‌های تولید کننده تیشو موظف به اعلام میزان تولید و توزیع مواد اولیه صنایع سلولزی به صورت روزانه به سازمان حمایت هستند.

  وی افزود: با توجه به اظهار نگرانی تولیدکنندگان صنایع سلولز، سیستم توزیع مواد اولیه صنایع سلولزی با همکاری سازمان حمایت مورد رصد قرار می‌ گیرد و تولیدکنندگان تیشو باید میزان تولید و توزیع خود را به سازمان ‌های صمت استانی و سازمان حمایت اعلام کنند.

  صادقی نیارکی گفت: با رصد مستمر میزان توزیع این محصول از هرگونه سوءاستفاده جلوگیری خواهد شد و تولیدکنندگان می‌توانند بدون نگرانی مواد اولیه خود را تامین کنند.

  همچنین در این نشست تولیدکنندگان صنایع سلولزی به چالش‌های پیش روی این صنعت پرداخته و خواستار همکاری تولیدکنندگان تیشو با صنایع بالادستی شدند.

  قیمت گذاری مناسب محصولات سلولزی به ویژه تیشو (کاغذ تیشو همان دستمال کاغذی قبل از برش است) و عرضه مستمر مواد اولیه صنایع سلولزی به واحد‌های تولید کننده محصولات سلولزی از جمله مهمترین دغدغه صنعتگران این بخش بود که با اتخاذ تصمیماتی راهکار‌های اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

  بیشتر بخوانید: عبور قیمت کاغذ چاپ و تحریر از مرز ۴۰۰ هزار تومان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 + 7 =