مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
بیستمین جشنواره چاپ

جشنواره صنعت چاپ و حفظ جایگاه صنفی

رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: اتحادیه چاپخانه داران تهران با موضوع برگزاری همزمان دو جشنواره صنعت چاپ و نشان تیراژه هیچ مخالفتی ندارد و بیشتر برایمان این مهم است که جایگاه اتحادیه در این جشنواره حفظ شود.
جشنواره ملی چاپ

جشنواره ملی چاپ و نشان شیرازه؛ همنشینی نه ادغام

مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد گفت: ادغام دو جشنواره ملی چاپ و جشنواره نشان شیرازه یک سوءتفاهم است و تصمیم بر آن شد که این دو رویداد در دو حوزه جداگانه اما در یک مجموعه برگزار شود.
شرکت های استارت آپی

شرکت های استارت آپی و نقش آنها در تقویت صنعت چاپ

نخستین رویداد شتاب (استارت آپی)، هم افزایی علم و هنر و صنعت چاپ و نشر و صنایع وابسته با رویکرد توجه به شرکت های استارت آپی و دانش بنیان دیروز 22 دی ماه در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۳ تهران به صورت مجازی برگزار شد.
جشنواره ملی چاپ

نیاز جشنواره ملی چاپ؛ برگزاری تخصصی است

مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس درباره جشنواره ملی چاپ گفت: موافق استفاده از زبان فارسی برای محصولات داخلی هستم، ولی باید دست چاپخانه ‌ها و طراحان برای صادرات محصولات باز باشد.
چاپِ بسته‌ بندی

توجه ویژه به چاپِ بسته‌ بندی در بیستمین جشنواره چاپ

رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ گفت: امسال در جشنواره بیشتر به چاپِ بسته‌ بندی توجه می‌شود و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بسته‌بندی نه تنها حیات اقتصادی چاپخانه‌ها بلکه حیات صادراتی کشور را نیز متحول خواهد کرد.
انجمن صنعت چاپ کشور

وفاقی برای تشکیل انجمن صنعت چاپ کشور

ظهر دیروز 20 دی ماه هیئت امنای تشکل صنعت چاپ سراسر کشور در محل اتحادیه چاپخانه داران تهران برای تشکیل انجمن صنعت چاپ کشور به شور و مشورت نشستند.
مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ

فراخوان بخش مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ

فراخوان بخش مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ منتشر شد.
چاپخانه دالاهو

نبرد نورد و آتش در چاپخانه دالاهو

چاپ و نشر آنلاین برای آگاهی بیشتر مصاحبه ای با میریونس جعفری نایب‌رئیس اول چاپخانه داران تهران که در محل حاضر شده و مدیر چاپخانه دالاهو، عبدالله براتی انجام داده است.
جشنواره چاپ

بیستمین جشنواره چاپ و توجه ویژه به زیبایی شناسی و زبان فارسی

استاد زبان و ادبیات فارسی و یکی از داوران بیستمین جشنواره چاپ گفت: توجه به بحث زیبایی‌ شناسی و زبان فارسی از سوی جشنواره چاپ موجب می‌ شود کسانی که در حوزه چاپ کار می‌ک نند برای ارتقای کیفیت کارشان حساسیت نشان دهند و این موضوع قطعا در جذب مشتری موثر است.
چاپخانه دالاهو

جزئيات آتش ‌سوزی چاپخانه دالاهو از زبان مدیر آن

در حادثه آتش ‌سوزی چاپخانه دالاهو كه عصر روز گذشته رخ داد، بيش از دو ميليارد و ٥٠٠ ميليون تومان خسارت به دستگاه ‌ها و تجهيزات اين واحد چاپی وارد شده ‌است.
جشنواره چاپ

جشنواره چاپ و ظهور توانمندی های چاپخانه ‌های ممتاز

برگزیده پنج دور متوالی جشنواره ملی چاپ گفت: حضور چاپخانه ‌های درجه یک در جشنواره اهمیت دارد و چاپخانه ‌های ممتاز در جشنواره چاپ توانایی ‎هایشان را به رخ هم می‎ کشند.
بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ نقطه عطفی در تاریخ صنعت چاپ

مصطفی تینای تهرانی معتقد است؛ حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ آنهم در شرایط کرونا، نقطه عطفی در تاریخ صنعت چاپ محسوب می شود.
صنعت چاپ

تامین 90 درصد نیازهای صنایع با توانمندی های صنعت چاپ

نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موارد بسیار مثبتی از توانمندی های صنعت چاپ را در نمایشگاه مشاهده کردم و به طور قطع بیش از ۹۰ درصد نیازهای داخلی در بخش محصولات چاپی را می توان در کشور و با صنایع وطنی تامین کرد
غرفه های برتر بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی چاپ

از غرفه های برتر بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی چاپ تقدیر شد

در روز پایانی نمایشگاه چاپ و بسته بندی از غرفه های برتر بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی چاپ تقدیر شد.
نمایشگاه بیست و هفتم چاپ

نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، نمایشگاهی پر محتوا

به اعتقاد داوود شایسته خصلت نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از محتوای خوبی برخوردار است.
چت در واتساپ