تجدیدنظر در مقررات جدید حقوق گمرکی ماشین های چاپ

0
37
ماشین های چاپ

نایب ‌رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در نامه ای به تشکیل جلسه و دعوت از نمایندگان اتحادیه چاپخانه داران و اخذ نظریات واردکنندگان و اصحاب صنعت چاپ نسبت به تجدید نظر و اصلاح مقررات جدید برای ورود ماشین های چاپ تأکید کرد.

بهمن پورمند، نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در نامه ای خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت نوشت:

احتراماً به قرار اطلاعات مقررات جدیدی در خصوص تعلق حقوق گمرکی راجع به ورود ماشین های چاپ مدل 2010 به پایین از سوی وزارت صمت تصویب شده است.

با توجه به اینکه امکان ساخت ماشین های چاپ در کشور وجود ندارد و مقررات مزبور بدون اخذ نظریه کارشناسی این اتحادیه تصویب شده به عرض می رساند، وجود قراردادهای خرید قبلی دستگاه های چاپ از ناحیه واردکنندگان از یک سو و تراکم دستگاه های چاپ در گمرک از سوی دیگر و تصویب مقررات جدید از ناحیه آن وزارت موجبات بروز مشکلات عدیده برای دست اندرکاران، واردکنندگان و خریداران ماشین های چاپ شده و امکان فعالیت را از آنها سلب نموده است.

با عرض مراتب استدعا دارد دستور فرمایند با تشکیل جلسه و دعوت از نمایندگان این اتحادیه و اخذ نظریات واردکنندگان و اصحاب صنعت نسبت به تجدید نظر و اصلاح مقررات راجع به ورود دستگاه های چاپ به قسمی که به تولید و صنعت لطمه ای وارد نشود و کلیه ابعاد و تبعات حاصل از تصویب هر گونه مقرره لحاظ گردد اقدامات لازم به عمل آید.

ماشین های چاپ

بیشتر بخوانید: حذف معافیت عوارض گمرکی و مالیات از خطوط تولید صنعت چاپ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 − 6 =