رئیس جدید اتحادیه لیتوگراف انتخاب شد

  0
  121
  لیتو گراف

  مجتبی معراج محمدی با کناره گیری احمد ابوالحسنی ( رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران) از سمت پیشین خود به عنوان رئیس اتحادیه لیتو گراف، به عنوان مدیر جدید اتحادیه انتخاب شد.

  انتخابات اتحادیه چاپخانه‌داران تهران هر چهار سال یک‌بار برگزار می شود، امسال در میانه تیر ماه با مشارکت ۴۳۸ نفر از اعضای این اتحادیه برگزار و پس از شمارش آرا، نتایج آن اعلام شد اما با اعتراضاتی که از سوی برخی کاندیداها صورت گرفت، تشکیل هیئت مدیره این اتحادیه به تعویق افتاد. پس از به تعویق افتادن چیزی حدود ۴ ماه نتایج آرا با تجدید نظر اعلام شد.

  طبق اعلام منابع آگاه، کمیسیون نظارت بر فعالیت اتحادیه های صنفی تهران وزارت صنعت، معدن و تجارت، انتخابات اتحادیه چاپخانه‌ داران را تائید کرد.

  انتخابات هیئت‌مدیره و بازرس اتحادیه صنف چاپخانه ‎داران تهران ۱۶ تیر ماه برگزارشده بود. طبق این جلسه فوق العاده، هیئت مدیره دوره جدید اتحادیه چاپخانه داران معرفی و احمد ابوالحسنی به عنوان رئیس این اتحادیه اعلام شد.

  در انتخابات انجام شده، بابک عابدین با ۲۲۱ رأی (رئیس)، احمد ابوالحسنی با ۱۹۶ رأی (نایب رئیس اول)، میر یونس جعفری‌اصل با ۱۹۱ رأی (نایب رئیس دوم)، سید حسن نجفی با ۱۵۲ رأی (دبیر)، سیدعطاالله حسینی با ۱۴۶ رأی (خزانه‌دار)، احمدرضا اعتماد مظاهری با ۱۴۴ رأی (عضو هیئت‌مدیره)، سعید حاجیلو با ۱۳۷ رأی (عضو هیئت‌مدیره) به عنوان هیئت مدیره اصلی انتخاب و محمدعلی نوری با ۱۳۱ رأی و امیر هومن محمدی با ۱۲۷ رأی به عنوان عضو علی‌البدل در انتخابات هیئت مدیره، برگزیده شده بودند.

  آن ها  پس از اعلام کمیسیون نظارت بر فعالیت اتحادیه های صنفی تهران وزارت صنعت، معدن و تجارت، نائب رئیس اول به ریاست انتصاب و به همین ترتیب سایر رتبه های اخذ شده یک پله ارتقا یافتند و اولین عضو علی البدل (محمدعلی نوری) به عنوان عضو هفتم در هیئت مدیره جایگزین شد.

  شایان ذکر است؛ امیر شهلائی مقدم نیز با کسب بیشترین رأی در انتخابات اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران (۱۶۰ رأی) به عنوان بازرس اتحادیه  و میر مجتبی هاشمی کرمانی نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شده بودند که بدون تغییر باقی ماندند.

  رئیس اتحادیه لیتو گراف کیست

   

  طبق آخرین خبرها احمد ابوالحسنی که بعنوان رئیس اتحادیه چاپخانه داران انتخاب شده است باید از سمت قبلی خود در ریاست اتحادیه لیتو گراف استعفا می داد که این اتفاق امروز مورخ ۳ دی ماه ۱۳۹۸ رخ داد و به این ترتیب معراج محمدی  نایب رئیس اول هیات مدیره اتحادیه لیتو گراف در سمت ریاست این تعاونی  بگزیده شده و کار خود را آغاز کرد.

  بر اساس این گزارش، رضا انصاری نایب رییس اول، بیژن بهادری نایب رییس دوم، غلامرضا شجاع دبیر و حسین سلطانی خزانه دار این اتحادیه تا پایان دوره خواهند بود.

  بیشتر بخوانید:

  خواسته های چاپ اراک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 1 =