نمایشگاه چاپ با حضور سلبریتی ها

  0
  32
  نمایشگاه

   اعتماد مظاهری از فعالان صنعت چاپ و نشر در خصوص کیفیت نمایشگاه چاپ بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: «نمایشگاه را این بار بسیار جدی‌تر دیدم، خودم نیز در نمایشگاه حضور دائمی داشتم و به‌صورت حرفه‌ای و جدی با دوستانی که مخاطب شرکت تعاونی و اتحادیه هستند ارتباط گرفتم». وی همچنین ابراز امیدواری کرد که بتوانند با ارتباطات خوبی که در نمایشگاه با مخاطبان قدرتمند صنعت چاپ برقرار کرده‌اند برای ارتقا این صنعت همکاری‌های لازم را به عمل بیاورند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، اعتماد مظاهری در ادامه سخنان خود افزود: «امسال وظیفه ما در قبال اتحادیه چاپخانه‌داران سنگین‌تر شده است، به همین دلیل من هرروز در نمایشگاه شرکت کردم و سعی کردم تا از تمامی غرفه‌ها به‌صورت کامل بازدید داشته باشم. در گشت و گذارها دوستان زیادی را مشاهده کردم و می توانم بگویم که مخاطبان اکثراً از برخوردها راضی بودند و غرفه داران هم از وضعیت بازدیدها رضایت داشتند».

  صنعت گسنرده چاپ

  اعتماد مظاهری در خصوص فعالیت‌هایی که در نمایشگاه انجام شد به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: «در این نمایشگاه از یکسری سلبریتی ها دعوت شد تا به نمایشگاه بیایند که چنین دیدگاهی به برجسته سازی این آوردگاه و شناساندن آن به مخاطبان بیرونی بسیار کارگشا است. این مطلب باعث می‌شود تا مخاطبان بداند صنعت چاپ تنها به چاپ کتاب محدود نیست بلکه خیلی فراتر از این حرف‌ها است و صنعتی است که در تمامی حوزه‌های قدرتمند صنعتی حرفی برای گفتن دارد».

  وی در همین رابطه ادامه داد: ایران اکنون پیشرفت های خوبی در حوزه بسته بندی داشته است که باید این توانایی برای مسئولان و مردم معرفی شود، حضور افراد سرشناس و خبرسازی آنها پیرامون این نمایشگاه می تواند به مثابه ی نورافکنی خبری جلب توجه کند و همگان را با این صنعت عظیم و توانایی های آن آشنا سازد».

  وی همچنین از برگزاری کلاس‌های آموزشی که در این نمایشگاه برگزار شد ابراز خرسندی کرد. اعتماد مظاهری در پایان به‌عنوان یک فعال صنفی از تمامی کسانی که در برگزاری نمایشگاه  فعال بودند، تشکر کرد.

  بیشتر بخوانید: برگزیدگان جشنواره صنعت چاپ در نمایشگاه بیست و ششم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + شانزده =