تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ نامناسب بود

  0
  15
  نمایشگاه چاپ

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی با همکاری اتحادیه چاپ، اتحادیه لیتوگراف، انجمن کارتن‌سازان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران  در تاریخ ۸ تا ۱۱ آذرماه امسال برگزار شد. امین خانی یکی از فعالان صنعت چاپ است که در این نمایشگاه حضور داشت، وی نمایشگاه را فرصتی برای فعالان این عرصه دانست و افزود زمان برگزاری نمایشگاه زمان مناسبی نبوده است.

  رشد و پیشرفت با حضور در نمایشگاه

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، امین خانی؛ مدیرعامل مجموعه چاپ طراحان درباره بیست و ششمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته گفت: در مورد کیفیت این دوره از نمایشگاه باید بگویم تاریخی که برای این دوره انتخاب کرده بودند به‌هیچ‌عنوان مناسب نبود، مخصوصاً که نمایشگاه در روز جمعه افتتاح شد.

  خانی افزود: در کل بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه نسبت به سال گذشته ضعیف‌تر بودند و نمایشگاه بیشتر حالت شو و دیدوبازدید پیدا کرده بود ولی ما به‌عنوان شرکتی که همواره در نمایشگاه شرکت داریم نمی‌توانیم از حضور در آن سر باز بزنیم.

  وی درباره بهبود نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی در سال‌های آتی اشاره کرد: به نظر من مهم‌ترین مورد برای ارتقای نمایشگاه، توجه زمان برگزاری آن است. من فکر می‌کنم بهترین زمان برای برگزاری نمایشگاه چاپ شش ماه اول سال است. اگر زمان برگزاری نمایشگاه درست شود خیلی خوب خواهد شد؛ همچنین اگر روزهایی که برای نمایشگاه در نظر می‌گیرند چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه باشد خیلی بهتر است. شروع نمایشگاه با روز جمعه، افت بسیاری را در این دوره ایجاد کرد. شرایط جذب بازدیدکننده بسیار مهم است که مجری برگزاری نمایشگاه باید همواره این نکته را در نظر بگیرد.

  مدیرعامل مجموعه چاپ طراحان گفت: ما امسال در بحث جانمایی غرفه خیلی اذیت شدیم و جای سال گذشته را به ما اختصاص ندادند. علاوه بر آن ما برای متراژ بیشتری درخواست داده بودیم که آن را در اختیارمان قرار ندادند البته در این مورد نمی‌توان از مسئولان نیز انتقاد کنیم زیرا بقیه همکاران نیز متقاضی حضور در نمایشگاه بودند و با کاهش متراژ غرفه‌ها، همکاران بیشتری توانستند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

  نمایشگاه چاپ فرصتی برای آشنایی

   

  وی افزود: این دوره از نمایشگاه حسن‌هایی نیز داشت، به‌عنوان‌مثال چون مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه بیشتر بودند ما توانستیم با شرکت‌های جدیدتری آشنا شویم. این پویایی را من خیلی دوست داشتم و بسیاری از همکاران و تولیدکنندگان برخلاف سال گذشته در این نمایشگاه شرکت کردند و شرکت‌های خارجی در نمایشگاه حضور داشتند که این حسنی برای نمایشگاه به‌حساب می‌آید و اتفاق خوبی است.

  خانی در انتها خاطرنشان کرد: در کل حضور در نمایشگاه باعث رشد و پیشرفت کار ما می‌شود و نمی‌توانیم منکر این مسئله شویم ولی اگر مسائلی که متذکر شدم شنیده و رفع شود قطعاً نمایشگاه خیلی مفید فایده خواهد بود.

  بیشتر بخوانید:
  نمایشگاه چاپ و جای خالی نوآوری
  صنعت چاپ و جای خالی تکنولوژین
  مایشگاه چاپ با حضور سلبریتی ها

   

   

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 4 =