افزایش بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ

  0
  12
  نمایشگاه چاپ

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ تهران با حضور فعالان حوزه چاپ در آذر ماه امسال به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با هدف آشنایی و تعامل فعالان حوزه چاپ با یکدیگر بر پا شده بود. در این نمایشگاه اعضای این حوزه گرد هم آمده و محصولات خود را عرضه کردند.

  محمدرضا حکیمی مدیرعامل چاپ نقش برتر با بیان اینکه امسال دومین دوره است که در نمایشگاه حضور داشته گفت: به اعتقاد بنده امسال حدود ۵۰ درصد بر تعداد بازدیدکنندگان افزوده شده بود و ما این دوره را بهتر از سال گذشته دیدیم.

  افزایش ۵۰ درصدی بازدید کنندگان نمایشگاه چاپ

  وی افزود: افزایش ۵۰ درصدی بازدیدکنندگان به‌ روز آغازین نمایشگاه که جمعه بود، برمی‌گردد. به نظر می‌رسد بازدیدکنندگان این دوره در روزهای مختلف با برنامه‎ریزی بیشتری در نمایشگاه حاضر شدند و این درصورتی‌ است که ما در روز آخر سال گذشته تقریباً از ساعت ۱۲ ظهر به بعد دیگر بازدیدکننده‌ای نداشتیم و یکسری از غرفه‌ها حوالی ساعت سه جمع کردند و رفتند ولی امسال تا ساعات پایانی نیز بازدیدکنندگان زیادی در نمایشگاه حضور داشتند.

  حکیمی تأکید کرد: امسال دو نمایشگاه متالوژی و چاپ و بسته‌بندی هم‌زمان برگزار شد و من شاهد تبلیغات محیطی بیشتری از نمایشگاه متالوژی در سطح شهر تهران بودم تا نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی، درصورتی‌که وسعت نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی خیلی بیشتر بود.

  حتی در محیط نمایشگاه نیز تبلیغات زیادی از نمایشگاه متالوژی به چشم می‌خورد ولی کمتر تبلیغی از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دیده می‌شد که خود یکی از ضعف‌های نمایشگاه به‌حساب می‌آید و اگر برطرف شود به ارتقای کیفی نمایشگاه کمک می‌کند.

  بیشتر بخوانید:

   

  نمایشگاه چاپ تهران و آلودگی هوا

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده + 5 =