حمایت از صنعت چاپ باید اصولی و ریشه ای باشد

  0
  10
  چاپ

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، بیست و ششمین نمایشگاه چاپ تهران با حضور فعالان حوزه چاپ در آذر ماه امسال به کار خود پایان داد. این نمایشگاه با هدف آشنایی و تعامل فعالان حوزه چاپ با یکدیگر بر پا شده بود. در این نمایشگاه اعضای این حوزه گرد هم آمده و محصولات خود را عرضه کردند. 

  محمد نوریان، مدیر مجموعه آشنا برچسب اطلس درباره نمایشگاه گفت: ۲۳ سال است که سابقه فعالیت در صنعت چاپ را داریم و فکر می‌کنم دهمین دوره است که در نمایشگاه تهران شرکت کردیم. البته هر ساله ما در حدود ۱۰ نمایشگاه مانند نمایشگاه‌های خودرو، آرایشی بهداشتی و غیره شرکت داریم.

  وی افزود: ما مجبور هستیم در هر دوره از نمایشگاه  شرکت کنیم نه به خاطر اینکه مشتریان جدیدی را جذب مجموعه کنیم بلکه بیشتر به این دلیل که دیدوبازدیدی با مشتریان قدیم داشته باشیم. به نظر بنده پرزنت کردن مشتریان قدیم بر ما واجب است و همیشه سعی کرده‌ایم در نمایشگاه‌ها حاضر باشیم.

  نمایشگاه چاپ محلی برای دید و بازدید

   

  نوریان درباره استقبال از این دوره نمایشگاه  گفت: استقبال از بیست و ششمین دوره نمایشگاه بد نبود، جدا از بازدید مشتریان گذشته، مشتریان جدیدتری نیز جذب مجموعه ما شدند.

  مدیر مجموعه آشنا برچسب اطلس تأکید کرد: مجری برگزاری برای ارتقای سطح کیفی نمایشگاه باید از تولیدکنندگانی که به نوآوری دست می‌زنند استقبال کرده، به کارشان اهمیت داده و آن‌ها را مورد حمایت قرار دهد.

  وی در انتها از رسانه‌های این صنعت که وظیفه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی را به عهده دارند تشکر کرد و گفت: هر چند که گوش شنوایی در کار نیست ولی باز هم از شما متشکریم که حرف‌های ما را به گوش مسئولان می‌رسانید. مشکلات این صنعت  ازجمله مالیات و داریی را باید به‌صورت ریشه‌ای دید، متأسفانه هیچ حمایتی از هیچ تولیدکننده‌ای نمی‌شود و ارگان‌ها فقط به شعار حمایت از تولید ملی بسنده می‌کنند.

  بیشتر بخوانید:

  حمایت مسئولان از نمایشگاه چاپ

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − 16 =