آغاز به کار هیئت‌ مدیره جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  184
  چاپخانه داران تهران

  امروز شنبه (12 مهرماه) جلسه تودیع و معارفه هیئت‌مدیره جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران با حضور پیشکسوتان، فعالان و اعضای این اتحادیه برگزار شد و اعضای جدید هیئت‌مدیره رسماً کار خود را با برگزاری اولین جلسه هیئت‌مدیره آغاز کردند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلسه تودیع و معارفه و تحویل سمت اتحادیه چاپخانه داران با حضور نماینده و نایب‌رئیس دوم اتاق اصناف تهران و نماینده وزارت صمت در محل اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد.

  لازم به ذکر است که در این جلسه منتخبان جدید صنف چاپخانه‌داران، احمد ابوالحسنی به عنوان رئیس اتحادیه، میریونس جعفری اصل به عنوان نایب‌رئیس اول؛ سیدحسن نجفی به عنوان نایب‌رئیس دوم؛ سیدعطاءالله حسینی در سمت دبیر اتحادیه؛ احمدرضا اعتماد مظاهری به عنوان خزانه‌دار و سعید حاجیلو و محمدعلی نوری به عنوان اعضای هیئت‌مدیره و امیر شهلائی مقدم نیز به عنوان بازرس اتحادیه حاضر بودند.

  بر اساس این گزارش، این افراد در جلسه امروز پست‌های عنوان شده را تحویل گرفته و از این پس اتحادیه چاپخانه داران تهران با ریاست احمد ابوالحسنی به کار خود ادامه خواهد داد.

  گفتنی است؛ انتخابات اتحادیه چاپخانه داران تهران برای تعیین هیئت‌مدیره و بازرس، روز 16 تیرماه سال گذشته در محل این اتحادیه و با حضور نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اتاق اصناف تهران و اداره اماکن نیروی انتظامی برگزار شد که نتیجه آن با وقفه ای 16 ماهه اعلام شد.

  بیشتر بخوانید: اتحادیه چاپ، 450 روز بعد/هیئت‌مدیره جدید اتحادیه چاپخانه‌داران تهران معرفی شد

  چاپخانه داران تهرانارتقای صنعت چاپ با تعامل و دوستی

  بهمن پورمند، نایب‌رئیس پیشین اتحادیه چاپخانه داران تهران در جمعی از پیشکسوتان و اعضای این اتحادیه که برای تبریک به هیئت‌مدیره جدید در محل اتحادیه حاضر شده بودند، ضمن بیان خیرمقدم گفت: مشکلاتی در مسیر اتحادیه چاپخانه داران تهران وجود دارد که امیدواریم با کمک آقای احمد ابوالحسنی، رئیس جدید این اتحادیه، با توجه به پیگیری ها و روابط دوستانه ای که دارند برای رفع مشکلات این صنف به نتیجه برسیم. امید داریم بتوانیم در راستای ارتقای صنعت چاپ از توانمندی ها، تجربه و کارایی ایشان استفاده کافی ببریم و در آینده با تعامل و دوستی به نتایج بهتری در اتحادیه صنعت چاپ برسیم.

  وی در انتها افزود: جا دارد در اینجا از جناب احمدرضا اعتماد مظاهری تشکر ویژه ای داشته باشم که همواره در کنار من و اتحادیه حضور داشتند و در این دوره سخت از راهنمایی های ایشان بهره می بردیم.

  چاپخانه داران تهرانآینده ای روشن

  در ادامه این جلسه احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران نیز به سخنرانی پرداخت و گفت: درست است که بحث کرونا است و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم ولی دوستان و اعضای صنف چاپ با حضورشان در اتحادیه من را شرمنده کردند و البته این حضور مسئولیت ما را در قبال صنعت چاپ دو چندان می کند.

  وی افزود: حضور شما عزیزان در این شرایط سخت، نشان حمایتتان از هیئت‌مدیره جدید اتحادیه چاپخانه‌داران است و همین مورد وظیفه و مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند.

  ابوالحسنی با تشکر از زحمات هیئت‌مدیره قبلی اظهار کرد: همه ما در یک مسیر قدم بر می داریم و آن هم برای آینده و موفقیت صنف چاپ است. باید بدانیم که همه ما مسئول هستیم. من در اینجا دست تک تک اعضا را می‌بوسم و از همه اعضای صنف خواهش می کنم پای کار بیایند تا با همکاری هم این اتحادیه با عظمت و بزرگ را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. متاسفانه این اتحادیه تاکنون در جایگاهی که لایقش بوده قرار نگرفته است و تلاش ما این است که آن را به مقام رفیعش برسانیم.

  وی تاکید کرد: به واقع این اتحادیه است که باید برای صنعت چاپ تصمیم بگیرد و این مورد همت و یاری شما را می طلبد. ما در هیئت مدیره جدید تصمیم داریم کارگروه‌های تخصصی زیادی را تشکیل دهیم. من خیلی خوش‌بین هستم و با بزرگواری که از شما عزیزان و اعضای این صنف دیده ام آینده را بسیار روشن می‌بینم.

  شرایط رو به بهبود

  احمدرضا اعتماد مظاهری، عضو هیئت‌مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران نیز در ادامه گفت: از جناب آقای بهمن پورمند نایب‌رئیس قبلی اتحادیه بابت زحماتشان تشکر ویژه دارم و به آقای احمد ابوالحسنی، رئیس جدید اتحادیه نیز تبریک عرض می کنم، امیدوارم در کنار هم بتوانیم مسئولیت و مشکلاتی که در صنف چاپ وجود دارد را دست به دست هم حل کرده و به سرانجام برسانیم. درست است که شرایط ما در این ایام اخیر بسیار سخت بود اما امیدوارم از این به بعد تمام شرایط رو به بهبود برود و ما بتوانیم خدمت رسان خوبی برای صنف باشیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 7 =