نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان برگزار شد

  0
  102
  نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان

   نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان، با رعایت تمامی پروتکل ‌های بهداشتی برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، 29 مهر ماه نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان با حضور فعالان این صنعت و با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی در تالار اندیشه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.

  نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجاندر این برنامه فاطمه کرباسی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به شیوع کرونا و وجود محدودیت‌ها و تاخیر و تعویق در برگزاری برنامه ‌ها و جشنواره‌ ها  گفت: در سال ‌های گذشته این جشنواره در زمان و مکانی مناسب برگزار شد؛ ولی امسال به دلیل شیوع کرونا و در جهت جلوگیری و رعایت پروتکل ‌ها امروز و در تالار اندیشه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و به صورت محدود این جشنواره برگزار شد.

  کرباسی افزود: امروز همه ما تا زمان تهیه دارو یا واکسن برای این بیماری مجبور به زندگی با این ویروس منحوس هستیم.

  وی با اشاره به بزرگترین آسیب این بیماری برای فرصت‌های شغلی خاطرنشان کرد: مجموعه های فرهنگی و هنری در این میان بیشترین آسیب‌ها در کل دنیا متحمل شده‌اند.

  نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجاناین مقام مسئول ادامه داد: باتوجه به پیشرفت ‌های تکنولوژی در سطح جهان و کشور همه صنوف نیازمند انطباق خود با این پیشرفت ‌ها هستند و ما آمادگی خود را برای برگزار دوره‌ی آموزشی به خصوص در زمینه کار با سامانه ستاد برای چاپخانه داران اعلام می‌نمائیم.

  کرباسی در پایان برنامه تاکید کرد: ما در اداره‌کل آماده دریافت پیشنهادات کتبی همه عزیزان برای پیگیری از مراجع و سازمان‌های مرتبط هستیم.

  در ادامه برنامه حسین ندرلو، رئیس اتحادیه چاپخانه داران و چند تن از مدیران عامل چاپخانه ‌های استان زنجان درخواست‌ ها و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

  لازم به ذکر است در پایان نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجان از منتخبین نیز تقدیر به عمل آمد.

  نهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجاننهمین جشنواره صنعت چاپ استان زنجانبیشتر بخوانید: رکود و تعطیلی در کمین صنعت چاپ زنجان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 1 =