بزودی «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» برگزار می شود

  گفت و گو با مهرزاد دانش، مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  0
  51
  نشان چاپ

  مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری «بزرگداشت حوزه چاپ و تکریم از دست‎اندرکاران» در استان ‏ها خبر داد و گفت: به زودی برنامه ‏های «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» از سوی دفتر چاپ و نشر برگزار خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهرزاد دانش درباره برگزاری برنامه های «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» گفت: همچون سال ‎های گذشته در پاییز امسال برنامه سالانه «بزرگداشت حوزه چاپ و تکریم از دست‎اندرکاران» آن در سراسر کشور انجام شد.

   وی ادامه داد: طبق هماهنگی‏ های به عمل آمده از سوی دفتر چاپ و نشر با ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‎ها، 24 برنامه در استان‎ ها برگزار شده است. «بزرگداشت حوزه چاپ و تکریم از دست‏اندرکاران» با رعایت دستورالعمل‎ های بهداشتی مبتنی بر پیشگیری‎ های لازم در حفظ فاصله اجتماعی و پوشش حفاظت‎ های فردی و پرهیز از تجمع برگزار شده‎ اند و از اهالی برگزیده چاپ تقدیر به عمل آمده است.

  نشان چاپ مدیرکل دفتر چاپ و نشر همچنین دربارۀ دیگر برنامه ‎های انجام شده در استان‏ ها نیز گفت: بازدید از واحدهای چاپی، گفت ‎و ‎گو با صاحب ‌نظران، متخصصان و فعالان حوزه چاپ، بررسی مشکلات و موانع و دریافت پیشنهادات و طرح‎ ها از دیگر برنامه ‎های انجام شده در استان ‎ها بوده است.

   دانش در پایان خاطرنشان کرد: به زودی جشنواره ملی صنعت چاپ و نشر نیز کار خود را با اعلام فراخوان بخش مسابقات آغاز خواهد کرد و دو برنامه «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» را برای اهالی نشر، چاپ و طراحان پیش خواهد برد.

   بر اساس این گزارش، چندی پیش جلسه شورای سیاست ‌گذاری «نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ (نشان چاپ) و نشر (نشان تیراژه)» برگزار شد و در آن بر تقدیر از خادمان و پیشکسوتان و پدید آورندگان در کنار برگزاری برنامه ‌ها و نشست‌ های علمی تاکید شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × یک =