زیر ساخت فرهنگی به نام چاپخانه‌

  0
  25
  زیر ساخت فرهنگی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه هیئت همراه در بازدید از شرکت چاپ دنیا شیراز گفت: چاپخانه‌ ها، مهم ‌ترین زیر ساخت فرهنگی هستند که بایستی با پشتیبانی مردم و مسئولان نگهداری شوند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل، از شرکت چاپ دنیا شیراز بازدید کرد.

  سهرابی در این بازدید دو ساعته گفت: چاپخانه‌ ها، مهم ‌ترین زیر ساخت فرهنگی هستند که بایستی با پشتیبانی مردم و مسئولان نگهداری شوند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: چه خوب است اگر چاپخانه‌ ها به ویژه چاپخانه دنیا، که در عرصه مطبوعات و کتاب کار می ‌کنند، در کنار چاپخانه خود، کتابخانه ‌ای را نیز از کتاب ‌ها و نشریاتی که چاپ می ‌کند داشته باشند. این کار به ویژه در زمینه پژوهش می ‌تواند بسیار مؤثر واقع شود؛ همچنین نویسندگان و انتشارات‌ نیز خیال‌شان جمع خواهد بود که همیشه نسخه ‌ای از کتاب‌شان در جایی قابل دسترس خواهد بود.

  دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس بیان داشت: با توجه به آن که دنیای امروز، دنیای ارتباطات به ویژه فضای مجازی است، بهتر است تا حضور فعالی در راستای دریافت سفارش‌ ها و انجام امور چاپی به صورت آنلاین در فضای مجازی داشته باشند.

  زیر ساخت فرهنگی زیر ساخت فرهنگی زیر ساخت فرهنگی زیر ساخت فرهنگی زیر ساخت فرهنگی زیر ساخت فرهنگی

  بیشتر بخوانید: بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از 2 چاپخانه‌ شاهرود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  14 − 3 =