تشکیل اتحادیه چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد

  گفت و گو با محمدعلی پیرسبزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

  0
  11
  چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتحادیه چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد به زودی تشکیل و فعال شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ محمدعلی پیرسبزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تحقق این امر سبب شتاب بخشی در کاهش مسائل و مشکلات صنفی چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد می شود.

  وی افزود: چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد در آینده ای نزدیک با همکاری و مشارکت اتاق اصناف این استان ساماندهی خواهند شد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیگیری ها و رایزنی های لازم در همین زمینه از سوی مسئولان این اداره کل انجام شده است.

  پیرسبزی خواستار تلاش و همت هر چه بیشتر متولیان امر و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای رفع مسائل و مشکلات صنفی چاپخانه داران این استان شد.

  وی عنوان کرد: مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای ایجاد تسهیل در فعالیت چاپخانه داران این استان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

  پیرسبزی ابراز داشت: چاپخانه داران کهگیلویه و بویراحمد بخشی از جامعه اقتصادی این استان به شمار می روند و یکی از دغدغه های مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز ساماندهی آنهاست.

  بیشتر بخوانید: ساماندهی چاپخانه ها با همکاری اتاق اصناف

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − چهار =