زمان دقیق برگزاری نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان

  0
  48
  نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان

  بعد از شیوع ویروس کرونا برگزاری بزرگ ترین نمایشگاه چاپ دنیا، نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان تحت تاثیر قرار گرفت، بنا شد برپایی این نمایشگاه یکسال به تعویق بیفتد. اما باز هم کرونا ادامه دارد و نمی توان پیش بینی کرد که این ویروس چه زمانی در جهان نابود می شود. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گسترش نیوز؛ شرکت نمایشگاه ‌های بین‌المللی دوسلدورف و ستاد اجرایی نمایشگاه دروپا که بزرگ ترین نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ جهان است به استحضار مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان (drupa) ‌رساند که با توجه به گسترش هر روزه کرونا ویروس و به منظور حفاظت از سلامتی مشارکت ‌کنندگان و بازدید‌کنندگان محترم، تصمیم به کنسلی این نمایشگاه گرفته ‌اند.

  شایان ذکر است؛ دوره بعدی نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان (drupa) طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تاریخ ۲۸ مه تا ۷ ژوئن ۲۰۲۴ در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌ های دوسلدورف برگزار خواهد شد.

  نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمانهمچنین علاقمندان و متخصصان صنعت چاپ در سراسر دنیا می ‌توانند از طریق درگاه دیجیتالی نمایشگاه دروپا که در تاریخ ۲۰ تا ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ به ‌صورت مجازی برگزار خواهد شد، در این مهم حضور داشته و از آخرین اخبار و نوآوری‌ های صنعت چاپ دنیا مطلع شوند.

  بیشتر بخوانید: تعویق در برگزاری دروپا؛ نمایشگاه عظیم صنعت چاپ جهان

  نمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپنمایشگاه بین ‌المللی تخصصی صنعت چاپ آلمان (دروپا) مهمترین رویداد تجاری صنعت چاپ بوده و مرکز اصلی محصولات و خدمات قبل از چاپ، محصولات چاپی، محصولات پس از چاپ، کاغذ، تجهیزات و مواد تبدیل کاغذ، جوهر و مواد مصرفی، محصولات و خدمات نرم افزاری و دیگر موارد مربوط به صنعت چاپ است. با کمک تکنولوژی های مدرن و راه حل های جدید، این رویداد زمینه هایی مانند محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی را پوشش می دهد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + سه =