جشنواره عکاسی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ برگزار می شود

  0
  31
  روز ملی صنعت چاپ

  به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، جشنواره عکاسی به همت وب سایت تخصصی مرجع چاپ و بسته بندی با همکاری Sepi Group برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ گروه آموزشی Sepi با همکاری وب سایت تخصصی چاپ و بسته ‌بندی، کاغذ و کارتن برنامه ‌ای با عنوان جشنواره عکاسی را در روز ۱۱ شهریور ماه هم زمان با روز ملی صنعت چاپ برگزار می ‌کند.

  گفتنی است؛ گروه Sepi با همکاری وب سایت تخصصی چاپ و بسته بندی همه ساله برنامه جذابی را به عنوان جشنواره عکاسی هم زمان با روز ملی صنعت چاپ برگزار می کند. این برنامه امسال حال و هوای دیگری دارد و با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و شرایط خاص موجود، این برنامه می تواند حس و حال خوبی را برای اهالی این صنعت به وجود آورد.

  شایان ذکر است؛ افراد فعال در بخش ‌های مختلف صنایع چاپ، بسته ‌بندی، نشر و گرافیک شامل مدیران، ناظران، اپراتورها، طراحان گرافیست و در واقع همه کسانی که نقشی در چاپخانه‌ ها‌، لیتوگرافی‌ ها، صحافی ‌ها، دفاتر تبلیغاتی، فروشندگان کاغذ، کارخانه‌ها و غیره دارند، می ‌توانند در محیط کار خود یا در دفترکار و محیط چاپخانه با در دست داشتن طرح مسابقه عکس بگیرند.

  علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ 11 شهریور ماه مهلت دارند، تصاویر را به همراه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی فرستنده، شماره همراه، شهر، نام واحد مربوطه) به آدرس ایمیل info@sepi.ir ، یا به آدرس تلگرام و واتس آپ ID@sepi و یا به صفحه اینستاگرام www.sepi.ir ارسال کنند.

  به عکس های برتر هدایایی به رسم یادبود از طرف گروه Sepi اهدا خواهد شد. 

  لطفا طرح زیر را که یک فایل jpg  است در قطع A4  پرینت رنگی تهیه فرمایید.

  روز ملی صنعت چاپ

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 3 =