همراهی و همدلی چاشنی برگزاری نمایشگاه چاپ

  گفت و گو با احمد رضا اعتماد مظاهری، مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران

  0
  44
  برگزاری نمایشگاه چاپ

  مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران معتقد است؛ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی کار بسیار درستی بود؛ که البته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی  همراه است.

  احمد رضا اعتماد مظاهری، مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین درباره بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بیان داشت: همان‌طور که می دانید ما در شرایط عادی به سر نمی‌ بریم و نمایشگاه نیز در حالی برگزار شد که ویروس کرونا بخش اعظمی از فعالیت های اقتصادی را متوقف کرده است؛ با این وجود برگزاری نمایشگاه چاپ کار بسیار شجاعانه ای بود که به همت مسئولان برگزاری آن و مدیر اتحادیه چاپخانه داران تهران عملی شد.

  وی در ادامه افزود: تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه در حد مطلوب و قابل قبولی بود که البته باید در یک نظر سنجی از کل غرفه داران میزان رضایت آنان را نیز ارزیابی کرد؛ اما به طور کلی و تا به اینجا حضور بازدیدکنندگان و غرفه داران از حد انتظار بهتر بوده است.

  مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران درباره ی هماهنگی اتحادیه و مسئولان برگزاری نمایشگاه چاپ بیان داشت: در این مورد بنده به عنوان یکی از قدیمی ترین افراد صنف چاپ می توانم بگویم همراهی و همدلی که در این دوره بین مسئولان برگزاری این رویداد و اتحادیه برقرار شده تا کنون بی سابقه بوده است. هر گونه اختلاف به کنار گذاشته شده و همگی با همدلی در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد مهم صنعت چاپ تلاش کردند.

  وی همچنین درباره ی الزام برگزاری نمایشگاه چاپ در شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: مسئله ی اشتغال و اقتصاد در این بین مطرح است و نمی‌توان آن را به آینده موکول کرد؛ آینده ای که به شدت نامعلوم است. مشخص نیست که این بیماری تا کی ادامه پیدا خواهد کرد. به همین دلیل برگزاری نمایشگاه چاپ کار بسیار درستی بود که البته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی همراه است. شاید این دوره از نمایشگاه به خوبی  دوره های گذشته نباشد اما در شرایط فعلی قدم مثبتی بود.

  مظاهری افزود: در این آوردگاه با عزیزان فعال در  صنعت چاپ به تشریک مساعی پرداخته شد و به نتایج خوبی نیز برای حل مشکلات دست پیدا کردیم.

  بیشتر بخوانید: همسویی کامل اتحادیه و نمایشگاه چاپ

  وی در پایان با بیان تشکر از تمامی بازدیدکنندگان و غرفه داران حاضر در نمایشگاه بیان داشت: دست تمام کسانی را که با توجه به این بیماری در نمایشگاه حاضر شدند و چراغ این رویداد مهم صنعت چاپ را روشن نگاه داشتند صمیمانه می فشارم و امیدوار هستم تا ویروس منحوس کرونا هر چه زودتر از جامعه جهانی ریشه کن شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 5 =