تاریخ برگزاری بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران مشخص شد

  0
  208
  نمایشگاه

  جلیل غفار‌ی‌رهبر (رییس هیات مدیره شرکت آروین مهر فجر)   اعلام کرد بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران از ۱۳ تا ۱۶ دی ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، جلیل غفاری‌رهبر با اشاره به رایزنی‌های این شرکت برای تعیین تاریخ جدید بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران گفت: قرار بود این نمایشگاه سوم تا ششم آذر برگزار شود اما به دليل شيوع بيماري كرونا و قرنطینه تهران برگزاری آن به تعویق افتاد. در همین راستا نیز قرار بر آن شد تا این نمایشگاه در بهمن ماه سال جاری برگزار شود اما بنا بر ملاحظات مسئولان تاریخ آن تغییر پیدا کرد.

  بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ

  وی در ادامه افزود: در این زمینه با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تعاملاتی داشتیم تا اینکه بالاخره ۱۳ تا ۱۶  دی ماه به‌عنوان تاریخ جدید نمایشگاه چاپ تعیین شد.

  غفاری‌رهبر همچینن گفت: حدود ۲۰۰ شرکت برای حضور در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ثبت‌نام کرده‌اند، این شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف چاپ، نشر، بسته‌بندی، هدایای تبلیغاتی، ماشین‌سازی و… فعال هستند که برای حضور در نمایشگاه چاپ بیست‌و‌هفتم اعلام آمادگی کرده‌اند.

  وی تصریح کرد:‌ قرار است شرکت‌کنندگانبیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ امسال در هشت سالن جانمایی شوند و به ارائه جدیدترین دستاوردها و خدمات خود در حوزه‌‌های مختلف چاپ و بسته‌بندی بپردازند.
  بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ

  غفاری‌رهبر عملکرد نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران را طی ۲۷ دوره قبل موثر خواند و تاکید کرد: این نمایشگاه طی سال‌های مختلف تلاش کرده است تا با ایجاد ارتباط بین دست‌اندرکاران حوزه‌های مختلف چاپ زمینه آشنایی تولیدکننده و مشتری را بدون واسطه فراهم کند و استمرار آن در ۲۶ دوره نشان‌دهنده موفقیت آن است.
  بیشتر بخوانید:

  برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی به وقت مقرر
  شفاف سازی وضعیت بیست و هفتمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی
  تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان ایلام
  حل مشکلات ناشران به تدبیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  کنترل پاندمی کرونا تا پایان سال آینده

   

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست + دوازده =