پیام مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ

  0
  9
  ارشاد اسلامی خراسان جنوبی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت 11 شهریور ماه، ضمن گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ پیامی صادر کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در متن پیام ناصر نبی زاده آمده است:

  «یازدهم شهریور برای اهالی صنعت چاپ اهمیت بسیاری دارد چرا که در این روز، صنعت چاپ ایران با بیش از دو سده قدمت دارای هویت شد و «روز ملی صنعت چاپ» نام گرفت. صنعتی با دیرینه ای شگرف و گستره ای وسیع در ساختار نظام فرهنگی، اجتماعی، بازرگانی، فناوری، بهداشتی، رسانه ای، امنیتی، زیست محیطی و آموزشی که با انعطاف پذیری هوشمندانه عرصه‌های جدید را برای بروز و ظهور توانمندی‌های خویش می‌کاود.

   روز ملی صنعت چاپ بهانه ای است تا از تلاش های مستمر فعالان و اهالی صنعت چاپ خراسان جنوبی تجلیل و قدرشناسی شود و با تقدیر از تلاش کارگران، صنعتگران و اهالی فرهنگ که همواره در خدمت چاپ بوده و هستند، یاد و خاطره پیشکسوتان صنعت چاپ، زنده بماند و بتوانیم گوشه ای از زحمات بی وقفه آنان را قدردان باشیم.

  اینجانب ضمن گرامیداشت روز ملی صنعت چاپ، امیدوارم در سایه گسترش همدلی، همفکری و همکاری همه دست اندرکاران عرصه چاپ و نشر استان، این صنعت شایسته بیش از پیش بتواند نقش ارزنده خود را در تعالی عرصه های گوناگون اجتماعی، صنعتی، فرهنگی و هنری ایفا نماید.

  ناصر نبی زاده

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی»

  بیشتر بخوانید: روز ملی صنعت چاپ، یادمانی خجسته

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 − دو =