11 شهریور ماه؛ یادآور تلاش و زحمت اهالی هنر

  پیام مدیرکل ارشاد استان کردستان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ

  0
  15
  11 شهریور ماه

  عبیدالله رستمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان به مناسبت 11 شهریور ماه روز صنعت چاپ پیامی صادر کرد

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، عبیدالله رستمی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان به مناسبت 11 شهریور ماه روز صنعت چاپ پیام زیر را صادر کرد:

  «امروزه صنعت چاپ در گوشه به گوشه زندگی ما نمود پیدا کرده است بدون آنکه ما آن را حس کنیم. تصور اینکه صنعت چاپ فقط در ساخت بنرهای تبلیغاتی و کاغذهای A4 خلاصه می شود یک تصور پیش پا افتاده است زیرا با کمی تامل می توان دریافت که نشانه های بروز زیبایی ها و تجلی آن در زندگی ما بیشتر از این حرف هاست. برای چند لحظه به دنیای بدون چاپ فکر کنید، تصور کنید که محصولی عکس نداشته و بخواهد معرفی شود آیا مورد توجه قرار خواهد گرفت بدون شک جواب نه است.

  11 شهریور ماه11 شهریور ماه، روز صنعت چاپ، یادآور تلاش مستمر و زحمت مداوم جمع بزرگی از اهل هنر، ادب و فن این سرزمین پرگُهر است که نتیجۀ آن، عمری دویست ساله برای صنعت چاپ و اعتباری بزرگ برای هنرمندان و صنعتگران حوزه چاپ ایران زمین است.

  براستی جبران زحمات و تلاشهای تمام دست اندرکاران حوزه ی چاپ کاری بس دشوار بوده و شاید بتوان در این روز تنها با گرامی داشت یاد و خاطره پیشکسوتان صنعت چاپ، گوشه‌ای از زحمات بی وقفه آنان را قدردان باشیم.

  اینجانب ضمن تبریک روز ملی صنعت چاپ به همه ی تلاشگران عرصه ی صنعت چاپ اعم از اعضا و مدیران تشکل‌ها و اصناف و اتحادیه‌های چاپ و لیتوگرافی و بسته‌بندی و سایر صنایع وابسته آرزوی روزهای بهتری را برای صنعت چاپ ایران دارم و سلامت و موفقیت یکایک عزیزان فعال در حوزه ی چاپ را از خداوند منان مسئلت می نمایم».

  11 شهریور ماه، روز صنعت چاپ بر تمامی تلاشگران و زحمتکشان این صنعت مبارک باد

  بیشتر بخوانید: پیام مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × سه =