پیام مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز صنعت چاپ

  0
  22
  ارشاد اسلامی خراسان رضوی

  جعفر مروارید، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی 11 شهریور ماه روز صنعت چاپ را گرامی داشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برنا از مشهد، متن پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به این شرح است:

  فکر و اندیشه، مهمترین بُعد زندگی انسانی است که ثبت و ضبط آن در طول تاریخ تمدن بشری، ضمانت پایایی و پویایی اش بوده است. همگام با رشد تمدن ها، روش های ثبت و ضبط دستاوردهای فکری بشر نیز تغییر یافته و نتیجه این روند، در طول اعصار، صنعت چاپ امروزی را رقم زده است، صنعتی که بسیاری از ابعاد زندگی بشر، از جمله فرهنگ، اقتصاد، سیاست در روابط اجتماعی را متاثر نموده است، به این مفهوم که همه انسان ها، مشتریان صنعت چاپ در عرصه های مختلف آن هستیم.

  پیام مدیر کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز صنعت چاپالبته رسالت مهم ما در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نگاه فرهنگی به صنعت چاپ است و از آنجا که در حوزۀ اقتصاد که صنایع وابسته به صنعت چاپ، مجموعا روابط پیچیده تر و گسترده ترِ صنعت، اقتصاد، تجارت، فرهنگ و هنر را ایجاد نموده است، رسالت ما را نیز مضاعف می سازد.

  بسیار خرسندیم که شما دست اندرکاران صنعت چاپ و صنایع وابسته، همگام با سایر ارگان اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ظرافت ها و دقایق این حوزه و رسالت های خطیر خود در این مسیر واقفید و مجموعه برآیند تلاش هایتان به سوی رشد اقتصادی و فرهنگی کشور است.

  ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) که اسوۀ جهاد و مقاومت برای همه عصرها و نسل ها هستند، یازدهم شهریور، روز صنعت چاپ را گرامی می داریم و توفیق همه شما عزیزان دست اندرکار صنعت چاپ و رشد و توسعه بیش از پیش این صنعت بزرگ چند وجهی را از خداوند منان خواهانم.

  جعفر مروارید

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

   

  بیشتر بخوانید: ۱۱ شهریور ماه؛ یادآور تلاش و زحمت اهالی هنر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار − یک =