برگزاری بیستمین جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ در خراسان رضوی

  0
  55
  جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ

  اولین جلسه هم اندیشی بیستمین جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ ایران با هدف انجام برنامه ریزی مطلوب و مناسب برگزاری جشنواره بیستم برگزار شد.

  در این جلسه که با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مغانی رئیس اتحادیه صنعت چاپ استان، جلال مدیرشانه چی سرپرست اداره امور چاپ و ابوالحسن ایزدی کارشناس امور چاپ اداره کل در محل دفتر معاونت فرهنگی و رسانه ای تشکیل شد، مصوب شد آئین اختتامیه بیستمین جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نیمه اول آبان ماه سال جاری برگزار شود.

  تحفه گر در حاشیه این جلسه گفت: در سال جهش تولید پاسداشت خانواده بزرگ صنعت چاپ و بسته بندی استان که سهم قابل قبولی در تحقق فرمایش رهبری در نامگذاری سال داشته و تاکنون بیش از 5هزار میلیارد ریال صادرات محصولات چاپی و بسته بندی را در کارنامه خود دارند  وظیفه ماست.

  وی در ادامه افزود: بیستمین جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ فرصتی است تا بتوان با بازخوانی موانع تولید در این هنر صنعت و استفاده از نظر کارشناسان و دست اندرکاران نسبت به رفع آن تلاش کرد و با نوسازی، بازسازی، آموزش و تحقیق راه را برای توسعه و تولید در این صنعت گشود.

  معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امیدوارم باتوجه به تحقق هدف گذاری بیش از ده هزارمیلیاردی صادرات محصولات چاپی و بسته بندی که داشته ایم بتوانم در توسعه صادرات غیر نفتی گامی هرچند کوچک برداشته باشیم.

  بیشتر بخوانید: جشنواره ملی چاپ و نشر جایگزین جشنواره صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 5 =