افتتاح خط تولید «چاپ روی فلز» در بروجرد

  0
  25
  چاپ روی فلز

  با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، خط تولید «چاپ روی فلز» در بروجرد افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین در مراسمی با حضور رضا نیازی، حمید گودرزی کارشناس چاپ اداره کل و فرزاد درخشان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، از خط «چاپ روی فلز» چاپخانه گوهر قوطی بهره‌برداری شد.

  معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم با تشکر از تلاش های صورت گرفته در این زمینه گفت: بهره مندی صنعت استان از توانمندی چاپخانه های استان و تامین نیاز شاخه های مختلف صنعتی، یک گام مثبت برای توسعه و ارتقای تولید در لرستان است که با بهره برداری از این خط محقق می شود.

  نيازی افزود: بروجرد به قطب صنعت چاپ استان مبدل شده و می تواند در غرب کشور حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

  وی تاکید کرد: مهم ترین هدف ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تقویت ظرفیت چاپخانه ای استان در راستای جلوگیری از خروج سفارشات و نیازمندی های درون استانی است که می تواند زمینه تعامل دو سویه و ارتقای صنعت و چاپ استان را فراهم آورد.

  با افتتاح خط «چاپ روی فلز» گوهر قوطی با مدیریت عباس ستاری و تجهیز ماشین آلات چاپخانه یاقوت سبز بروجرد با مدیریت مجید کریمی پور، ۷۰ نفربه طور مستقیم مشغول به کار می ‌شوند.

  در ادامه این سفر کارگاه و سوله جدید چاپخانه یاقوت سبز بروجرد نیز با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد که توان چاپ این واحد را به ۷۲ ورق افزایش می دهد.

  بیشتر بخوانید: اهمیت چاپ در صنعت بسته بندی مواد غذایی و خشکبار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × پنج =