همکاری بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ و عدم انتشار کرونا

  گفت و گو با احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  51
  بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران معتقد است؛ رعایت موارد بهداشتی از سوی بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ و توجه آنان به هشدارهای بازدارنده نقشی اساسی در عدم انتشار بیماری کرونا دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اشاره به ضرورت رعایت توصیه‌ های بهداشتی برای مقابله با انتقال ویروس کرونا گفت: با توجه به حساسیت برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته ‌بندی و صنایع وابسته تهران، با همکاری متخصصان، تمامی تمهیدات لازم در جهت دفع حداکثری انتشار ویروس کوید ۱۹ و جلوگیری از ابتلای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ به کرونا اندیشیده شده و تمامی مراحل اجرایی نمایشگاه بر اساس شیوه‌نامه های مصوب ستاد مبارزه با کرونا صورت گرفته است.

  ابوالحسنی تاکید کرد: با وجود رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، آنچه در تحقق واقعی این تمهیدات نقش اساسی دارد، رعایت موارد بهداشتی از سوی بازدیدکنندگان نمایشگاه چاپ و توجه آنان به هشدارهای بازدارنده است.

  وی افزود: ستاد برگزاری نمایشگاه تمام سعی خود را برای فراهم آمدن یک محیط سالم و بستری امن برای مراودات گوناگون بین غرفه داران و بازدیدکنندگان عملی کرده اما ویروس کرونا همواره در کمین است و زمانی این تلاش ها تاثیر گذار است که مخاطبان خود مراقب خویشتن و اطرافیان باشند.

  ابوالحسنی خاطرنشان کرد: امیدواریم، بازدیدکنندگان گرامی همکاری لازم را برای گذران سالم و بی حاشیه ایام نمایشگاه انجام دهند تا صنعت چاپ و بسته بندی کشور، همچون سال‌های گذشته، بدون دردسر، از تاثیرات یک نمایشگاه کارآمد بهرمند شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 1 =