نمایشگاه چاپ و بسته بندی؛ ویترین صنعت

  گفت و گو با مصطفی پورشب، مدیرعامل شرکت اهورا برتر شگفت در حاشیه نمایشگاه

  0
  52
  نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  مدیرعامل شرکت اهورا برتر شگفت معتقد است؛ کسانی که امسال با وجود شرایط سخت کرونایی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی شرکت کرده اند نتیجه بهتری از حضور خود خواهند گرفت.

  مصطفی پورشب، مدیرعامل شرکت اهورا برتر شگفت درباره کیفیت برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: امسال به دلیل پاندمی کرونا شرایط ویژه ای بر فضای برگزاری نمایشگاه حاکم بود؛ به هیچ عنوان دور از ذهن نبود که تعداد شرکت کنندگان در این آوردگاه مهم نسبت به سال های گذشته کاهش پیدا کند؛ با همه این مصائب و شرایط غیر عادی حاکم بر فضای جامعه می‌توانم بگویم که کیفیت برگزاری نمایشگاه تا حدود زیادی راضی کننده است.

  پور شب افزود: بنده باور دارم کسانی که امسال با وجود شرایط سخت کرونایی در این رویداد مهم اقتصادی شرکت کرده اند نتیجه بهتری از حضور خود در نمایشگاه چاپ و بسته بندی خواهند گرفت.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندیوی در ادامه و در پاسخ به دلیل الزام برگزاری نمایشگاه در شرایط بحران بیماری کرونا اظهار کرد: نمایشگاه به ‌مثابه ویترینی برای هر تجارتی به حساب می آید. به این معنا که اگر یک بیزینس بخواهد موفق عمل کند حضورش در چنین آوردگاهی الزامی است. بی شک تبلیغات جزئی از یک صنعت محسوب می شود. همان طور که می دانید نمایشگاه چاپ و بسته بندی نیز یک رویداد تخصصی است و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شده؛ به این ترتیب، امکان ابتلای همکاران عزیز به میزان قابل توجهی پایین می آید.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه چاپ و بسته بندی پایه گذار آینده صنعت

  مدیر عامل شرکت اهورا برتر شگفت در همین رابطه بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی به میزان قابل توجهی می تواند خطر ابتلا به کرونا را کاهش دهد؛ از همین رو نیز شرکت اهورا برتر شگفت وظیفه تهیه الکل برای حفظ جان همکاران و شرکت کنندگان در نمایشگاه را به عنوان اسپانسر بر عهده گرفته است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 1 =