ارسال کمک های خداپسندانه صنف چاپ به روستاهای محروم

  0
  69
  کمک های خداپسندانه صنف چاپ

  طی جلسه ای که دیروز (23 مهرماه) در اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد کمک های خداپسندانه صنف چاپ برای تهیه کیف مدرسه و لوازم التحریر برای رسیدن به دست دانش آموزان روستای محروم کهنوج کرمان تحویل مسئولان بسیج حوزه شهید بروجردی شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ در همین رابطه با حمید غفاری، رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران و مسئول پایگاه بسیج صنعت چاپ که بانی خیر این عمل خدا پسندانه بود گفت و گویی انجام شد که در ادامه می خوانید.

  حمید غفاری، عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران گفت: در بسیج اصناف طرح های جهادی در مراحل مختلف به جمع آوری نیازهای مناطق محروم کشور می پردازند، که این نیازها ارزاق، کمک های لوازم منزل، لوازم التحریر و غیره را شامل می شود.

  کمک های خداپسندانه صنف چاپوی افزود: دو هفته گذشته قرار شد به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس، 40 کیف مدرسه با کیفیت را به تمام لوازم التحریر مورد نیاز یک دانش آموز تجهیز کنیم و به دست دانش آموزان مناطق محروم مد نظر برسانیم.

  غفاری اظهار داشت: چند روز گذشته با همت دوستان و بزرگان صنعت چاپ بسته های مد نظر با مرغوب ترین محصولات موجود در بازار تکمیل شد. البته این نکته را نیز باید متذکر شوم که دوستان کمک های دیگری نیز به این بسته ها  اضافه کردند. به عنوان مثال انتشارات ققنوس 120 دفتر فانتزی در ابعاد مختلف اهدا کرد؛ علاوه بر آن اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران 30 کارت هدیه برای تهیه ارزاق اهدا کرده است.

  وی اضافه کرد: رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران، رئیس اتحادیه صنف صحاف، مدیر چاپخانه آیین چاپ، مدیر چاپ جامی، مدیر چاپ قنبری منفرد، مدیر شرکت فرش شیرازی، آقایان حدادی و احمدی نسب (از گروه کوهنوردی)، خانم ها آخرتی و مرادخانی (از شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران) ازجمله خیرانی بودند که در این طرح و کمک های خداپسندانه صنف چاپ مشارکت داشتند.

  کمک های خداپسندانه صنف چاپ وی با اشاره به برگزاری جلسه ای در همین رابطه در اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: در این جلسه دکتر سمیعی مسئول بسیج حوزه شهید بروجردی و همراهانشان و همچنین احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران حضور داشتند و در این جلسه به بیان گزارش کار انجام شده پرداختیم و در نهایت بسته های تهیه شده را تحویل دادیم تا به دانش آموزان نیازمند روستای کهنوج برسد.

  مسئول پایگاه بسیج صنعت چاپ بیان کرد: بسیج اصناف سراسر کشور در زمینه شناسایی مناطق و روستاهای محروم به طور متمرکز در حال فعالیت هستند و این مناطق را به سایر صنوف معرفی می کند تا کمک هایشان را در اختیار آنها قرار دهند.

  کمک های خداپسندانه صنف چاپوی در انتها درباره این کمک های خداپسندانه صنف چاپ خاطرنشان کرد: درست است که از اول مهر چند روزی گذشته است ولی ما به دنبال بهانه ای هستیم تا برای رفاه نسبی حال هم وطنمان تلاش کنیم، به اعتقاد بنده حجم کمک مهم نیست ما در این کمک ناچیز برای خشنودی40 دانش آموز و یا 40 خانواده تلاش کردیم. مهم ترین بخش این کمک ها مشارکت و ابراز همدلی است که خود از اهداف اصلی این طرح به شمار می رود که خوشبختانه به این هدف نیز دست یافتیم.

  بیشتر بخوانید: حل معضلات چاپ در جلسه مشترک اتحادیه و ارشاد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − 4 =