همسویی کامل اتحادیه و نمایشگاه چاپ

  گفت و گو با میریونس جعفری، نایب‌رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  43
  نمایشگاه چاپ

  نایب‌رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران درباره نمایشگاه چاپ معتقد است؛ نمایشگاه مرکز اقتصادی هر صنعتی محسوب می شود؛ از همین رو این پایگاه در هر شرایطی باید برپا شود.

  میریونس جعفری، نایب‌رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در گفت و گو با مجله چاپ و نشر درباره کیفیت برگزاری این رویداد مهم صنعت چاپ به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: با توجه به وضعیت غیر عادی که در حال حاضر به دلیلی شیوع ویروس کرونا بر کل کشور سایه افکنده است، شاهد استقبال نسبتاً خوبی از نمایشگاه چاپ بودیم. هر چند سال های گذشته تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از امسال بیشتر بود؛ اما با این همه مسئولان برگزاری این آوردگاه توانستند به وظیفه خود به خوبی عمل کنند.

  وی درباره لزوم برگزاری نمایشگاه در شرایط شیوع بیماری کرونا بیان داشت: نمایشگاه مرکز اقتصادی هر صنعتی محسوب می شود؛ از همین رو این پایگاه در هر شرایطی باید برپا شود؛ علاوه بر آن که برای حفظ سلامتی عزیزان حاضر در این آوردگاه تمهیدات ویژه ای از سوی مسئولان برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است. استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی و ضد عفونی مداوم کل نمایشگاه با الکل از جمله ی این اقدامات پیشگیرانه است.

  نایب‌رئیس اول اتحادیه چاپخانه داران تهران، در پاسخ به شایعات موجود در مورد عدم همگرای و همکاری اتحادیه چاپخانه داران تهران با مسئولان نمایشگاه به چاپ و نشر گفت: هیچ گونه مشکلی بین اتحادیه چاپخانه داران و مسئولان برگزاری نمایشگاه وجود ندارد. در مورد این مسئله باید بگویم مسئول برگزاری نمایشگاه چاپ و رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران جناب احمد ابوالحسنی است؛ از همین رو این دو بخش کاملاً با هم همسو و هماهنگ عمل می‌ کنند.

  وی همچنین در مورد کارکردهای نمایشگاه اظهار کرد: همان طور که عرض کردم نمایشگاه یک رویداد مهم اقتصادی است؛ در این بخش فعالان حوزه های مختلف صنعت چاپ با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و به این ترتیب از آخرین اطلاعات موجود در زمینه صنعت چاپ آگاه می‌شوند. تولید کنندگان داخلی نیز می توانند کالا و خدمات خود را به مشتریانشان عرضه کنند.

  بیشتر بخوانید: بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ تخصصی تر برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × دو =