نمایشگاه چاپ جایگاهی برای ارتباط صنعت با متولیان

  گفت و گو با محمدعلی انصاری پور، رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان

  0
  25
  نمایشگاه چاپ

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان معتقد است؛ اینکه مسئولان نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران صنعت چاپ را خارج از تهران هم دیدند به عنوان یک حرکت خوب به فال نیک می گیریم زیرا قطعا می تواند در بهتر شدن وضعیت دست اندرکاران این حوزه موثر باشد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته؛ محمدعلی انصاری پور، رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان با اشاره به بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران که آذر ماه امسال برگزار می شود، گفت: نمایشگاه محلی برای ارتباط هر صنعت با متولیان آن و کسانی که این صنعت مورد نیاز آن ها است و بهترین مکانی است که می شود از حق و حقوق صنعت هم دفاع کرد و هم در آن تبلیغ کرد.

  نمایشگاه چاپوی ادامه داد: برای استفاده و بهره وری بهتر از این رویداد برگزارکنندگان این رویداد باید در نظر داشته باشند با توجه به اینکه صنعت چاپ نسبت به سایر صنایع مظلوم واقع شده و متولی واقعی خود را نداشته است، نمایشگاه محل خوبی است تا مطالبه حق صنعت چاپ در آن اتفاق بیفتد.

  انصاری پور با بیان اینکه نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران به عنوان یکی از رویدادهای اصلی و  مهم چاپ شناخته می شود و به آن اعتقاد داریم، افزود: وضعیت امسال به گونه ای است که صنعت چاپ را خارج از تهران هم دیدند و این موضوع به عنوان یک حرکت خوب به فال نیک می گیریم که قطعا می تواند در بهتر شدن وضعیت دست اندرکاران این حوزه موثر باشد.

  بیشتر بخوانید: برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ در شرایط بحرانی

  ارتباطات موثر در بیست و هفتیم نمایشگاه چاپ

  وی با بیان اینکه طی سال های گذشته هم ارتباط وجود داشته است، گفت: امسال اما برای تجربه بیست و هفتم این نمایشگاه من نگاه خوش بینانه تری به آن دارم و امیدوارم مسئولان نمایشگاه بتوانند با افرادی که می توانند برای این صنعت موثر باشند ارتباط بگیرند.

  به گفته انصاری پور، امیدوارم امسال از طریق نمایشگاه چاپ بتوانیم چشم و گوش افرادی که تصمیم گیرندگان کلان جامعه هستند به این صنعت باز کنیم و چاپ را به شکل شایسته ای به آن ها معرفی کنیم و ما در اتحادیه چاپخانه داران اصفهان این آمادگی را داریم که به عنوان یکی از استان های فعال حوزه چاپ پای کار باشیم و این توقع را داریم که اگر دوستان ادعا دارند به فراتر از تهران هم توجه دارند در عمل نیز این کار را اجرایی کنند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان با اشاره به اهمیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران گفت: نمایشگاه تنها پل ارتباطی بین فعالان صنعت چاپ و واحدهای خدمات گیرنده به شمار می آید و مخاطبان می توانند با حضور در آن با جدیدترین فناوری ها و دستاوردهای موجود در این بخش آشنا شوند، زیرا سرمایه گذاری های بسیار خوبی طی سال های اخیر انجام شده است و می تواند در برون رفت از رکودی که در اقتصاد کشور وجود دارد موثر باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − یک =