پیشرفت و خودکفایی در صنعت چاپ

  صنعت چاپ ایران می تواند در جایگاه نخست آسیا قرار گیرد

  0
  39
  چاپ

  برگزاری نمایشگاه صنعت چاپ در دوران کرونا شجاعت میخواهد که آقای ابوالحسنی آن را دارد. رئیس فعلی اتحادیه از مدیریت ستایش برانگیزی برخوردار است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، مدیرعامل کارخانجات  تولیدی صنایع کاغذی نوید تجارت ایساتیس در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات درباره وضعیت صنعت چاپ کشور به مجله چاپ و نشر بیان داشت:  آینده صنعت چاپ و بسته بندی ایران را بسیار روشن می بینم. من  از صنعت چاپ و بسته بندی کشورهای زیادی دیدن کردم، به جرات می گویم اگر ۱۰ درصد از مشکلات فعلی ما را صنعتگران کشورهای دیگر داشتند به اندازه یک صدم پیشرفت های ما پیشرفت نمی کردند. با وجود مشکلاتی که صنعت چاپ و بسته بندی ایران با آن دست به گریبان است، رشد و توسعه این صنعت بسیار خوب و تامل برانگیز بوده است.

   

  بیشتر  بخوانید:

  حضور بازدیدکنندگان واقعی در نمایشگاه صنعت چاپ

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی؛ ویترین صنعت

  افراد متخصص بازدید کنندگان نمایشگاه چاپ امسال

  رئیس کمیسیون صنایع مجلس: بسته بندی اساس صادرات است

   

  عباس باقری درباره برپایی نمایشگاه در دوره کرونا اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه چاپ در دوران کرونا شجاعت میخواهد که آقای ابوالحسنی آن را دارد. رئیس فعلی اتحادیه از مدیریت ستایش برانگیزی برخوردار است که توانسته از طریق آن  و نیز  ارتباطات بسیار خوبی  که با شخصیت های اقتصادی، سیاسی،  فرهنگی و نهادها و سازمان ها دارد، امور مربوط به صنف چاپخانه داران را به خوبی جلو ببرد.

  صنعت چاپ

  مدیرعامل  تولیدی صنایع کاغذی نوید تجارت  ایساتیس درباره مشکلات صنعت چاپ کشور بیان داشت: : امروز یکی از مشکلات ما در صنعت چاپ و بسته بندی وابستگی این حوزه به خارج از کشور است که به دلیل تحریم ها وضعیت تولید محصولات چاپی را  سخت کرده است. البته تحریم ها موجب شده تا به سمت توسعه، پیشرفت و خودکفایی در تامین مواد مصرفی تولید حرکت کنیم.

  عباس باقری در پایان افزود: چشم انداز  صنعت چاپ و بسته بندی ایران  بسیار روشن است و پیش بینی می کنم با رفع تحریم ها، این صنعت بتواند در آسیا جایگاه اول را به خود اختصاص دهد. ما ایرانی ها افراد خوش فکر و باهوشی هستیم که در هر صنعت و دانشی می توانیم سرآمد باشیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده − 11 =