حل مشکلات صنعت چاپ با بها دادن به تولید

  گفت و گو با محمود نام ‌آور، مدیرعامل شرکت تولیدی آلتین نام آور

  0
  49
  صنعت چاپ

  مدیرعامل شرکت تولیدی آلتین نام آور معتقد است؛ مادامی که اقتصاد کشور واردات محور باشد و به تولید باور عمیق وجود نداشته باشد، راه حلی برای برطرف شدن معضلات رایج در صنایع مختلف از جمله صنعت چاپ وجود نخواهد داشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ محمود نام ‌آور، مدیرعامل شرکت تولیدی آلتین نام آور گفت: مشکلاتی که در بخش تامین مواد اولیه محصولات چاپی وجود دارد شامل نوسان قیمت ها و دپوی مواد اولیه توسط عرضه کنندگان و دلالان برای بالا بردن قیمت است.

  وی ادامه داد: علت ریشه ای مشکلات ذکر شده عمدتا به دولت و سیاست های گاها لحظه ای مسئولان بر می گردد.

  نام ‌آور تاکید کرد: قوانین غیر کارشناسی شده، عدم تخصیص ارز، زمانبر بودن روند ثبت سفارش از دیگر مشکلات رایج در بازار تامین مواد اولیه  صنعت چاپ است البته در گمرک نیز با معضلات خاص خود روبرو هستیم، نظارت از سوی دولت به خوبی صورت نمی گیرد.

  مدیرعامل شرکت تولیدی آلتین نام آور در ادامه بیان کرد: مادامی که اقتصاد کشور واردات محور باشد و به تولید باور عمیق وجود نداشته باشد،  راه حلی برای برطرف شدن معضلات رایج در صنایع مختلف از جمله صنعت چاپ وجود نخواهد داشت.

  با توجه به شرایط کرونایی انتظار نمی رفت که نمایشگاه چاپ و بسته بندی امسال از این میزان بازدید مجازی و حضوری برخوردار باشد. به جرات می توان گفت، حتی از سال گذشته تخصصی تر و قوی تر برگزار شده است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 1 =