توسعه صنعت چاپ در شهرستان شیروان

  0
  29
  توقف توزیع کاغذ دولتی

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: تعداد چاپخانه‌ های شهرستان شیروان خراسان شمالی از سال ۹۲ تاکنون با افزایش سه برابری به ۱۲ چاپخانه رسیده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ ابراهیم عباسپور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هم اکنون نیز با حمایت دولت استقبال خوبی در زمینه توسعه صنعت چاپ در این خطه وجود دارد.

  عباسپور گفت: تعداد چاپخانه‌ های شهرستان شیروان خراسان شمالی از سال ۹۲ تاکنون با افزایش سه برابری به ۱۲ چاپخانه رسیده است. موسسات انتشاراتی دارای مجوز نیز از ۲ مورد سال ۹۲ هم اکنون به چهار مورد افزایش یافته است.

  وی همچنین افزود: شهرستان شیروان در دولت تدبیر و امید صاحب سینما و تماشاخانه خانه تخصصی شد که سالن سینما در محل مجتمع فرهنگی هنری غدیر شیروان با ۳۰۰ صندلی به بهره برداری رسید و مجتمع پردیس سینمایی امید نیز با سه سالن و ظرفیت ۳۰۰ صندلی در دست ساخت است.

  بیشتر بخوانید:

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: عملیات پردیس سینمایی امید شیروان که مهرماه امسال با اعتبار اولیه ۱۲ میلیارد ریال از محل منابع سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور و سازمان سینمایی آغاز شده، هم اکنون ۱۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که طی ۶ ماه باید به اتمام برسد.

  عباسپور با اشاره به دیگر اقدامات ارزنده این دولت در بخش فرهنگ و هنر شیروان افزود: در این دولت پنج آموزشگاه آزاد موسیقی و چهار موسسه قرآنی ایجاد شد.

  شهرستان ۱۵۷ هزار نفری شیروان خراسان شمالی به عنوان دومین منطقه پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 2 =